بانک پاسارگاد
22:11:03 - یکشنبه 25 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فعالیت های قرآنی در چهارمحال و بختیاری ارتقا یافت
محسن تقی پور در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به فعالیت اداره امور قرآنی چهارمحال و بختیاری، اظهار داشت: طی شش ماه گذشته اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری اقدام به برگزاری برنامه مختلف قرآنی در شهرستان های این استان کرده که نقش مهمی در فرهنگ سازی قران در جامعه […]
فعالیت های قرآنی در چهارمحال و بختیاری ارتقا یافت

محسن تقی پور در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به فعالیت اداره امور قرآنی چهارمحال و بختیاری، اظهار داشت: طی شش ماه گذشته اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری اقدام به برگزاری برنامه مختلف قرآنی در شهرستان های این استان کرده که نقش مهمی در فرهنگ سازی قران در جامعه داشته است.

وی عنوان کرد: برگزاری دوره آموزشی استعدادهای قرآنی غرب کشور در استان یکی از مهمترین برنامه ها بوده که در این استان برگزار شده است.

سرپرست اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه دوره آموزشی استعداد های قرآنی غرب کشور با حضور پنج استان در شهرکرد برگزار شد، اظهار داشت: در این دوره آموزشی ۱۰۰ نفر شرکت کردند.

خبر جدید  دشمن به دنبال خدشه دار کردن دستاوردهای انقلاب اسلامی است

وی ادامه داد: ارزیابی از موسسات قرآنی با حضور بازرسان اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی کشور انجام شد که بررسی ها بیانگر ارتقای جایگاه موسسات قرآنی در استان بوده است.

وی با اشاره به اینکه توسعه فعالیت های قرآنی در استان نیازمند همکاری و تعامل با سایر دستگاه های فرهنگی است، بیان کرد: تعامل سازنده با مسئولان ارشد استان و همکاری با دستگاه های فرهنگی دیگر استان ها طی شش ماه گذشته در دستور کار قرار گرفت که این امر نقش مهمی در افزایش کمی و کیفی برنامه های قرآنی استان داشته است.

سرپرست اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری بیان کرد: پیگیری تمدید مجوز خانه های قرآن از دیگر اقدامات به شمار می رود .

وی با اشاره به اینکه برگزاری دوره های آموزشی قرآن در این استان از مهمترین برنامه های اجرا شده در راستای ترویج فرهنگ قرآن بوده است، عنوان کرد: برگزاری دو دوره استعدادهای قرآن، برگزاری کارگاه های آموزشی قرآن در شهرستان ها، معرفی حافظان برتر قرآن برای تکریم در برنامه چهره های قرآنی کشور، برگزاری دوره های آموزشی آموزشیاری، تربیت معلم تجوید و حفظ و تربیت داور عمومی و… از مهمترین برنامه های اجرا شده در سطح استان بوده است.

خبر جدید  ارتقای ورزش با حمایت های بخش صنعت محقق می شود

برگزاری جشنواره قرآنی کودک و نوجوان در چهارمحال و بختیاری

وی تصریح کرد: برگزاری دوره آموزشی تربیت داور عمومی با استقبال خوبی روبرو شده است.

وی ادامه داد:  دو جشنواره قرانی کودک و نوجوان درشهرستان های شهرکرد و بروجن در سالجاری برگزار شد.

سرپرست اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه ترویج سبک زندگی اسلامی و قرآنی از مهمترین اهداف اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری است، ادامه داد: دوره های سبک زندگی اسلامی با حضور استادان برتر حوزه و دانشگاه در استان برگزار شده است.

خبر جدید  دشمنان به دنبال هویّت ملی ما هستند

تقی پور بیان کرد: دیدار با مدیران موسسات قرآنی و بررسی مشکلات و ظرفیت ها در بخش قرآن از دیگر اقدامات اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری به شمار می رود.

0/5 (0 نقد و بررسی)