بانک پاسارگاد
8:23:35 - شنبه 17 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فروش ۱۰ میلیارد ریال اموال تملیکی در چهارمحال و بختیاری
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی چهارمحال و بختیاری گفت: ۱۰ میلیارد ریال اموال تملیکی منقول این استان در ۱۰ ماه امسال فروخته شد. شعار سال: تهمتن عبداللهی  تاکید کرد: در این مدت ۸۵۱ میلیارد ریال حق بیمه در چهارمحال و بختیاری دریافت و ۸۱۱ میلیارد ریال خسارت پرداخت شد. وی افزود: در ۱۰ ماه امسال مانده […]
فروش ۱۰ میلیارد ریال اموال تملیکی در چهارمحال و بختیاری

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی چهارمحال و بختیاری گفت: ۱۰ میلیارد ریال اموال تملیکی منقول این استان در ۱۰ ماه امسال فروخته شد.

شعار سالتهمتن عبداللهی  تاکید کرد: در این مدت ۸۵۱ میلیارد ریال حق بیمه در چهارمحال و بختیاری دریافت و ۸۱۱ میلیارد ریال خسارت پرداخت شد.

وی افزود: در ۱۰ ماه امسال مانده سپرده بانک های چهارمحال و بختیاری ۸۶ میلیارد و ۸۵۳ میلیون ریال، مانده تسهیلات ۷۵ میلیارد و ۱۸۲ میلیون ریال و مانده مطالبات هفت میلیارد و ۴۱۴ میلیون ریال بوده که نسبت به مدت مشابه سال قبل به ترتیب ۱۶٫۷، ۱۳٫۲ و ۲۹٫۱ درصد رشد دارد.

عبداللهی تصریح کرد: در این مدت نسبت منابع به مصارف بانک های چهارمحال و بختیاری ۸۶٫۶ درصد بوده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۳٫۲ درصد کاهش نشان می دهد.

وی یادآور شد: همچنین ۲ میلیارد و ۶۴۸ میلیون ریال درآمد مصوب چهارمحال و بختیاری بوده که از این مبلغ یک میلیارد و ۹۹۵ میلیون ریال محقق شده است.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: در این مدت از مجموع ۶ میلیارد و ۲۳۰ میلیون ریال اعتبارات مصوب تملک دارایی های سرمایه ای استان ۲ میلیارد و ۸۷۰ میلیون ریال تخصیص یافته است.

وی گفت: همچنین از مجموع یک میلیارد و ۸۸۹ میلیون ریال اعتبارات هزینه ای مصوب یک میلیارد و ۴۴۸ میلیون ریال تخصیص پیدا کرد.

عبداللهی تاکید کرد: در ۱۰ ماه امسال ۷۰ میلیون دلار کالا برابر ۳۱ هزار تن از چهارمحال و بختیاری صادر و ۱۶۱ میلیون دلار کالا برابر ۱۵ هزار تن به استان وارد شده است.

وی افزود: در این مدت ۱۱۶ میلیارد ریال اوراق تسویه خزانه در چهارمحال و بختیاری صادر شد.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون یکهزار و ۵۰۰ فقره اموال غیرمنقول دستگاه های اجرایی استان مستندسازی و یک هزار و ۳۸۰ میلیارد ریال بابت حقوق و مزایای کارکنان دستگاه های اجرایی استانی به صورت مکانیزه پرداخت شد.

وی با اشاره به دریافت یکهزار و ۸۰۰ میلیارد ریال سپرده دستگاه های اجرایی چهارمحال و بختیاری و پرداخت به خزانه داری کل در ۱۰ ماه امسال یادآور شد: از این مبلغ یکهزار و ۵۰ میلیارد ریال به ذی نفعان استرداد شد.

عبداللهی اظهار کرد: انجام هماهنگی های لازم در خصوص نام نویسی ۷۱۴ هزار نفر از مشمولان سهام عدالت در چهارمحال و بختیاری از ابتدای طرح ثبت نام در سال ۸۵ تاکنون از دیگر اقدامات این اداره کل است.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: میانگین درآمد هر خانوار شهری کشور در سال ۱۳۹۵ برابر ۳۱۷ میلیون ریال و هزینه آن ۲۸۵ میلیون ریال بوده که این رقم در چهارمحال و بختیاری ۳۳۶ میلیون ریال و هزینه ها برابر ۳۰۵ میلیون ریال است.

عبداللهی تصریح کرد: میانگین درآمد هر خانوار روستایی کشور در سال ۱۳۹۵ برابر ۱۷۷ میلیون ریال و هزینه ها ۱۵۷ میلیون ریال بوده که این رقم نیز در چهارمحال و بختیاری ۲۱۹ میلیون ریال و هزینه ها ۲۰۳ میلیون ریال بوده است.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: البته نرخ بیکاری کشور سال گذشته ۱۲٫۴ درصد و در استان ۲۰٫۳ درصد بوده است.

وی گفت: در تابستان امسال نیز نرخ بیکاری کشور ۱۱٫۷ درصد و چهارمحال و بختیاری ۱۸٫۳ درصد اعلام شده است.

عبداللهی تاکید کرد: سال گذشته نرخ مشارکت کشور ۳۹٫۴ درصد و در استان به همین میزان اعلام شده و این نرخ تابستان امسال نیز در سطح ملی ۴۱ درصد و در استان ۴۰٫۸ درصد بوده است.

وی افزود: تابستان امسال سهم اشتغال کشور در بخش کشاورزی ۱۹٫۱ درصد، در حوزه صنعت و معدن ۳۱٫۴ درصد و در خدمات ۴۹٫۵ درصد اعلام شد.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: در این مدت سهم اشتغال استان در بخش کشاورزی ۲۰ درصد، در حوزه صنعت و معدن ۴۰٫۵ درصد و در خدمات ۳۹٫۵ درصد بوده است.

وی یادآور شد: در ۱۰ ماه امسال نرخ تورم کشور ۸٫۲ درصد و در چهارمحال و بختیاری ۱۲٫۱ درصد اعلام شد.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازخبرگزاری جمهوری اسلامی ، تاریخ انتشار ۲۶بهمن ۹۶، کدمطلب:۸۲۸۳۲۷۳۲، www.irna.ir

خبر جدید  ۲۸ اسفند؛ آخرین مهلت ثبت‌نام در آزمون اعطای مدرک تخصصی به حفاظ قرآن
0/5 (0 نقد و بررسی)