بانک پاسارگاد
1:08:50 - جمعه 11 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
عقب‌ماندگی برخی مناطق کشور در اثر تبعیض‌های قانونی
ایلنا: استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: برخی تبعیض‌های قانونی موجب عقب‌ماندگی مناطقی از کشور شده است.
عقب‌ماندگی برخی مناطق کشور در اثر تبعیض‌های قانونی

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: برخی تبعیض‌های قانونی موجب عقب‌ماندگی مناطقی از کشور شده است.

به گزارش ایلنا، اقبال عباسی عصر امروز پنجشنبه در نشست بررسی مشکلات ارزی شرکتهای صادرکننده چهارمحال و بختیاری با حضور رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس افزود: این تبعیضها در مسائل اقتصادی مشهود است و سبب شده استانهای کوچک از قبیل چهارمحال و بختیاری نتواند همپای سایر دیگر مناطق رشد کند.

خبر جدید  سهم 10 درصدی چهارمحال و بختیاری از منابع آب زاینده رود لحاظ شود

وی ادامه داد: هزینههای راهاندازی فعالیتهای اقتصادی در همه مناطق کشور یکسان نیست و این موضوع سبب شده سرمایهگذاران، شهرهای بزرگ را برای سرمایهگذاری انتخاب کنند و مناطق کمتر برخوردار از این موضوع بی نصیب باشند.

عباسی تصریح کرد: برای ایجاد تعادل و توازن اقتصادی در کشور ضمن آنکه باید قوانین موجود اصلاح شود باید برای جذب سرمایهگذاران در استانهای کوچک مشوقهایی در نظر گرفته شود.

خبر جدید  تشریح جزئیات سقوط بالگرد در چهارمحال و بختیاری/ بالگرد اورژانس به زن باردار نرسید+ اسامی قربانیان و تصاویر

در این نشست نمایندگان برخی واحدهای تولیدی و صنعتی استان، کمبود نقدینگی در پی تکانههای ارزی، مالیاتهای هنگفت، بروکراسی اداری، عوارض گمرکی و صادراتی، خشکسالی و پیامدهای ناشی از کمآبی، مشکل در تامین تهیه مواد اولیه و گرانی این مواد، نبود زیرساختهای حملونقل و بی ثباتی قیمت ارز را از مهمترین مشکلات و دغدغه های خود مطرح کردند.

خبر جدید  کلیات اجرای طرح سه شنبه های بدون خودرو در شهرکرد تصویب شد

در این نشست همچنین راهکارهای حمایت از سرمایهگذار بخشخصوصی و مقابله با دلالبازی و واسطهگری در اقتصاد از سوی کارشناسان ارائه شد.


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)