بانک پاسارگاد
13:07:25 - شنبه 22 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ضرورت نظارت بر فعالیت هیئات و تشکل‌های مذهبی چهارمحال و بختیاری
گروه فرهنگی – نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری با تاکید بر اینکه هیئات و تشکل‌های مذهبی باید آزادی خاص خودشان را داشته باشند و دلگرم و بانشاط و میدان‌دار باشند، ادامه داد: آن‌ها باید احساس بکنند که چارچوب‌هایی را رعایت کنند و نباید یله و رها باشند زیرا انحرافات جهت عزاداری‌ها را تغییر می‌دهد.
ضرورت نظارت بر فعالیت هیئات و تشکل‌های مذهبی چهارمحال و بختیاری

به گزارش ایکنا از چهارمحال و بختیاری، حجتالاسلام و المسلمین محمدعلی نکونام، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد، عصر روز گذشته ۲۸ آذرماه در شورای فرهنگ عمومی استان که با حضور جمعی از مسئولین استان در دفتر امام جمعه شهرکرد برگزار شد، با استقبال از راهاندازی شبکه جامعه و دانشگاه، گفت: باید بین دانشگاه و جامعه ارتباط تنگاتنگی به وجود بیاید.
وی افزود: این ارتباط برای درک مسائل و مشکلات و درک عاطفی بین جامعه و دانشگاهیان، حضور جدی در اجتماعات و مراسمات ملی و مذهبی و گسترش شعار دانشگاهها در همه عرصههای جامعه ضرورت دارد.
نماینده ولی فقیه در استان اظهار کرد: راهاندازی شبکه جامعه و دانشگاه میتواند ارتباط بین این دو را تنگاتنگ کند و آثار دانشگاهها در جامعه را بیشتر ببینیم.
امام جمعه شهرکرد با اشاره به طرح جامع ارتقاء عملکرد و نظارت بر فعالیت تشکلها، هیئات و مراسمات مذهبی استان، این طرح را از دغدغههای استان خواند و تصریح کرد: در مواردی هیئات و تشکلات مذهبی احساس رهایی تمام عیار میکنند که درست نیست و این طرح میتواند در نظارت و کنترل آنها مؤثر باشد.
حجتالاسلام نکونام با تاکید بر اینکه هیئات و تشکلهای مذهبی باید آزادی خاص خودشان را داشته باشند و دلگرم و بانشاط و میداندار باشند، ادامه داد: آنها باید احساس بکنند که چارچوبهایی را رعایت کنند و نباید یله و رها باشند زیرا انحرافات جهت عزاداریها را تغییر میدهد.
نماینده ولی فقیه در استان خاطرنشان کرد: متأسفانه برخی از هیئتها سمتوسوهای دیگری دارند که باید با برنامهریزی حرکتهای جدیدی در آنها شکل گیرد و انحرافات خودداری کنند لذا باید همه دستگاهها در این طرح مشارکت فعال داشته باشند.
انتهای پیام
منبع :: http://shahrekord.iqna.ir

خبر جدید  تظاهرات حمایت از سپاه پاسداران در چهارمحال و بختیاری+عکس
0/5 (0 نقد و بررسی)