بانک پاسارگاد
12:31:19 - یکشنبه 23 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ضرورت توجه مسئولان به خواسته های به حق مردم
مسئولان به درد دل ها و خواسته های به حق مردم توجه کنند
ضرورت توجه مسئولان به خواسته های به حق مردم

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز چهارمحال و بختیاری،نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد در خطبه های نماز جمعه خواستار توجه مسئولان به درد دل ها و خواسته های به حق مردم شد و گفت: انتظار این است که مسئولان در رسیدگی به مشکلات و خواسته های مردم بر اساس واقعیات تصمیم گیری کنند و تحت تأثیر اقتدارگرایی و جنجال آفرینی عده ای قدرت طلب و زیاده خواه نشوند. حجت الاسلام و المسلمین نکونام از دغدغه مردم مومن ولایتمدار چهارمحال و بختیاری نسبت به طرح های غیرقانونی انتقال آب به حوزه های همجوار قدردانی کرد و افزود: دشمنان از این اعتراض ها و دغدغه مندی های مردم نسبت به مسأله آب سوء استفاده نکنند؛ چرا که این مردم انقلابی اند و هرگز آب به آسیاب دشمن نمی ریزند. وی گفت: مردم، دولتمردان را انتخاب کرده اند تا رافع مشکلاتشان باشند؛ نه اینکه بر دشواری های زندگی شان بیفزایند؛ البته کارهایی هم اجرا شده است که قابل تقدیر است؛ اما هنوز تا حل مشکلات به صورت اساسی فاصله زیادی داریم.
امام جمعه شهرکرد با طرح این سوال که چرا مسئولان بر پایه واقعیات تصمیم نمی گیرند؟ و نمی پذیرند حجم آب پشت سد زاینده رود جوابگوی اجرای این طرح های انتقال آب نیست؟ تصریح کرد: ساخت غیر قانونی تونل گلاب، زیر سد زاینده رود در حوزه استان اصفهان، دو خطر غیر قابل جبران را برای مردم چهارمحال و بختیاری به وجود می آورد: نخست آنکه باعث خشک شدن مزارع و باغات شهرستان های بن و سامان می شود و آسیب جدی به معیشت مردم حاشیه زاینده رود می زند و دوم سبب خشک شدن دائمی رودخانه زاینده رود می شود.
حجت الاسلام و المسلمین نکونام افزود: نمایندگان مردم استان های چهارمحال و بختیاری، خوزستان و کهگیلویه و بویراحمد در مجلس شورای اسلامی نامه اعتراضی خود به اجرای طرح های غیر قانونی انتقال آب را تقدیم رییس جمهور کرده اند و توقف این طرح ها را خواستار شده اند؛ بنده هم تقاضا می کنم این نمایندگان بر پیگیری درخواست شان تأکید کنند؛ چرا که اجرای طرح های غیر قانونی انتقال آب، مردم این سه استان را با مشکلات عدیده ای روبرو خواهد کرد.
وی از مسئولان خواست با جدیّت به این خواسته ها رسیدگی کنند و با تصمیمات غیر مدبرانه بر مشکلات کشور نیفزایند؛ چرا که این نوع تصمیمات تبعات غیر قابل جبرانی را برای کشور و مردم به دنبال خواهد داشت. حجت الاسلام و المسلمین نکونام با اشاره به این که مشکلات کم آبی و معیشتی مردم چهارمحال و بختیاری و تأثیرات خشکسالی را در نامه ای به اطلاع مقام معظم رهبری رسانده ام؛ افزود: در این نامه مشکلات کم آبی در چهارمحال و بختیاری، تأثیرات این کم آبی بر زندگی بسیاری از مردم استان و حاشیه زاینده رود، خشک شدن چندین دشت بزرگ استان و آب رسانی با تانکر به بسیاری از روستاها را محضر مقام معظم رهبری عرض کرده ام. نماینده ولی فقیه در استان گفت: مردم چهارمحال و بختیاری نجیب، ولایتمدار و همدل هستند و دنبال جنجال و اقتدارگرایی نیستند و به حق خود هم قانع اند؛ اما برخی با اقتدارگرایی و هیاهوسازی اجازه نمی دهند صدای مردم مظلوم این استان به گوش مسئولان برسد و حق آنها ضایع می شود که این دور از عدالت است.
حجت الاسلام و المسلمین نکونام افزود: تونل های غیر قانونی گلاب یک و دو تا آنجایی پیش رفته که در ردیف تأمین اعتبار ملی قرار می گیرند و این به معنی ضایع شدن حق مردم مظلوم چهارمحال و بختیاری است. وی گفت: ۹۰ درصد آب رودخانه زاینده رود در استان اصفهان جریان می یابد؛ اما سوء مدیریت باعث شده این آب هدر رود و خشکسالی گریبان گیرشان شود.
حجت الاسلام و المسلمین نکونام خاطرنشان کرد: این ها بخشی از دردهای مردم چهارمحال و بختیاری است که به صفا و صمیمیت و وفاداری به نظام جمهوری اسلامی مشهورند و این انصاف نیست به آنها بی مهری شود و امید است مسئولان چاره ای برای حل مشکلات آبی و احقاق حقوق مردم این استان بیندیشند. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی دانلود ضرورت توجه مسئولان به خواسته های به حق مردم ضرورت توجه مسئولان به خواسته های به حق مردم ضرورت توجه مسئولان به خواسته های به حق مردم ضرورت توجه مسئولان به خواسته های به حق مردم ضرورت توجه مسئولان به خواسته های به حق مردم ضرورت توجه مسئولان به خواسته های به حق مردم ضرورت توجه مسئولان به خواسته های به حق مردم ضرورت توجه مسئولان به خواسته های به حق مردم ضرورت توجه مسئولان به خواسته های به حق مردم ضرورت توجه مسئولان به خواسته های به حق مردم ضرورت توجه مسئولان به خواسته های به حق مردم ضرورت توجه مسئولان به خواسته های به حق مردم ضرورت توجه مسئولان به خواسته های به حق مردم ضرورت توجه مسئولان به خواسته های به حق مردم
منبع :: http://chb.iribnews.ir

خبر جدید  برگزاری مراسم ترحیم آیت‌الله هاشمی شاهرودی در شهرکرد+فیلم
0/5 (0 نقد و بررسی)