بانک پاسارگاد
22:06:38 - جمعه 9 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
صاحبان اصلی انقلاب اسلامی مردم هستند
امام جمعه شهرکرد با اشاره به اینکه دشمنان نباید دلخوش به مطالبات و انتقادات مردم باشد، گفت: صاحبان اصلی انقلاب اسلامی مردم هستند و این مطالبات برای بالنده کردن انقلاب است.   به گزارش خبرگزاری بسیج استان چهارمحال و بختیاری؛نماینده ولی فقیه در استان: در نماز عبادی سیاسی جمعه در مصلی امام خمینی شهرکرد با […]
صاحبان اصلی انقلاب اسلامی مردم هستند

امام جمعه شهرکرد با اشاره به اینکه دشمنان نباید دلخوش به مطالبات و انتقادات مردم باشد، گفت: صاحبان اصلی انقلاب اسلامی مردم هستند و این مطالبات برای بالنده کردن انقلاب است.

 

به گزارش خبرگزاری بسیج استان چهارمحال و بختیاری؛نماینده ولی فقیه در استان: در نماز عبادی سیاسی جمعه در مصلی امام خمینی شهرکرد با اشاره به اینکه دشمن نباید به مطالبات و انتقادات مردم دلخوش باشد، اظهار کرد: صاحبان اصلی و پشتیبانان انقلاب اسلامی مردم هستند و این مطالبات برای پاینده و بالنده کردن انقلاب است.

حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی نکونام افزود: اگر نگاهی به عمر پنجاه ساله طاغوت داشته باشیم می‌بینیم که با وجود ثروت و امکانات فراوان و نبود موانع بین‌المللی، ایران تنها مصرف‌کننده کشورهای غربی و آمریکا بود.

خبر جدید  دوره ضمن خدمت فرهنگیان خانمیرزا برگزار شد

امام جمعه شهرکرد ، با بیان اینکه در ۳۹ سال گذشته هشت سال جنگ تحمیلی، ترورها و فتنه‌های دشمن ثروت و وقت کشور را درگیر کرد، اضافه کرد: با وجود مشکلات فراوان در این مدت کشور، ۲۰ برابر زمان طاغوت در عرصه اقتصادی، عمرانی و فرهنگی پیشرفت داشته است.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد:با اشاره به اینکه دست آوردهای انقلاب اسلامی زیاد است ولی انتظارات مردم بیشتر است، ادامه داد: بازیگری‌های سیاسی مانع پیشرفت انقلاب است.

مشکلات امروز به خاطر عدم اتحاد است

حجت الاسلام والمسلمین نکونام با بیان اینکه ۲۰ بهمن سالروز بیعت عشایر بختیاری و قشقایی با امام خمینی (ره) است، گفت: این حرکت ناشی از درک عشایر از مسیر و هدف انقلاب اسلامی بود.

خبر جدید  برداشت خیار سبز در گچساران

امام جمعه شهرکرد با اشاره به اینکه عشایر در مورد انقلاب اسلامی دارای موضع هستند، افزود: این قشر با غیرت، صادق، محب اهل بیت، وفادار به اسلام و دارای بصیرت هستند و گرامیداشت این حرکت باید در کشور برجسته شود.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد:با بیان اینکه استان چهارمحال و بختیاری همواره از عدم وحدت آسیب دیده است، ادامه داد: مفاخر استان برای همه محترم هستند و امکانات نیز باید به صورت مساوی در نقاط مختلف تقسیم شود.

حجت الاسلام والمسلمین نکونام اضافه کرد: همانگونه که در کشور به دنبال عدالت هستیم در استان نیز باید عدالت را حکم فرما کنیم.

خبر جدید  ۲ میلیارد ریال به طرح های آبرسانی عشایر اختصاص یافت

خطیب جمعه شهرکرد،با اشاره به اینکه رسانه‌ها، تریبون ها و مسؤولان موظف به تقویت وحدت در چهارمحال و بختیاری هستند، گفت: مردم استان نباید قربانی مطامع افراد سودجو شوند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد:با بیان اینکه بعضی از افراد از روی عمد و یا غفلت به دنبال شکستن هرم حکومت هستند، افزود: وقتی رأس هرم پیامبر(صلوات الله علیه وآله وسلم)، امام معصوم و ولایت فقیه باشد، شکستن هرم بازی با دین خدا است.

حجت الاسلام والمسلمین نکونام اضافه کرد: اطاعت از ولایت فقیه، دستور الهی و جزئی از متون دین اسلام است.

0/5 (0 نقد و بررسی)