بانک پاسارگاد
11:16:31 - یکشنبه 13 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شهرکرد| ۱۹۷ خانواده‌ دارای ۲ معلول واجد شرایط جهت ساخت مسکن شناسایی شدند
مدیرکل بهزیستی چهارمحال و بختیاری گفت: امسال برای ساخت مسکن ۲۳۲ خانواده‌های دارای دو معلول روستایی برنامه ریزی و سهمیه اختصاص یافت که از این تعداد تاکنون ۱۹۷ خانواده واجد شرایط را شناسایی شده است.
شهرکرد| ۱۹۷ خانواده‌ دارای ۲ معلول واجد شرایط جهت ساخت مسکن شناسایی شدند

محمد میرزایی در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در شهرکرد با اشاره به احداث مسکن برای معلولان اظهار داشت: بهازای هر متقاضی ۱۰۰ میلیون ریال از طرف بنیاد مستضعفان، ۲۰ میلیون ریال بنیاد مسکن و ۶۰ میلیون ریال هم توسط سازمان بهزیستی به صورت بلاعوض برای احداث مسکن خانوادهها در نظر گرفته شده است.

وی افزود: در سال گذشته نیز کل سهمیه ۵۳ نفر استان جذب و مبلغ ۹ میلیارد و ۵۴۰ میلیون ریال متناسب با پیشرفت فیزیکی ساختمان متقاضیان پرداخت می شود.

بیشتر بخوانید:

مدیرکل بهزیستی چهارمحال و بختیاری بیان کرد: خانوادههای دارای دو معلول که عملیات ساخت مسکن آنها قبل از سال ۹۴ بوده است نیز با همکاری دستگاههای مرتبط امسال توانستهایم ۲۵ خانواده را شناسایی و متناسب با پیشرفت فیزیکی ساختمان به آنها کمک بلاعوض پرداخت کنیم.

میرزایی خاطرنشان کرد: در مورد سایر اقشار جامعه هدف، زنان سرپرست خانوار، از کار افتادگان، فرزندان مراکز شبه خانواده نیز بهزیستی۱۰۰میلیون ریال بلاعوض به آنها برای تامین مسکن پرداخت میکند.

وی گفت: امسال برای ساخت مسکن ۲۳۲ خانوادههای دارای دو معلول روستایی برنامهریزی و سهمیه اختصاص یافت که از این تعداد تاکنون ۱۹۷ خانواده واجد شرایط را شناسایی شده است.

انتهای پیام/ح


منبع :: https://www.tasnimnews.com

خبر جدید  مصوبات تشریفاتی مدیریت شهری را دچار دردسر می‌کند
0/5 (0 نقد و بررسی)