بانک پاسارگاد
11:36:10 - شنبه 5 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شهرکرد| شارژ کارت بلیت شرکت واحد با عابربانک؛ خدمتی که تبدیل به زحمت شد
چند روزی است که باجه‌های شرکت اتوبوس واحد استان چهارمحال و بختیاری در اقدامی برای شارژ کارت بلیت از کارتخوان استفاده می‌کنند که به علت عدم اطلاع شهروندان از این اقدام مشکلاتی برای آنها ایجاد شده است.
شهرکرد| شارژ کارت بلیت شرکت واحد با عابربانک؛ خدمتی که تبدیل به زحمت شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرکرد، مدتی است که در محل شارژ کارتهای اتوبوس داخل شهری، مسئولان مربوطه جهت شارژ کردن کارتبلیت، پول نقدی را قبول نمیکنند و فقط در صورت داشتن کارت بانکی از طریق کارتخوان، کارت اتوبوس شهروندان را شارژ مینمایند که این عمل موجب اعتراض برخی از مردم استان شده است.

یکی از معترضان حاضر در محل شارژ کارت اتوبوس در ترمینال شهرکرد گفت: این موضوع که پول نقدی جهت شارژ کردن کارت دریافت نمیکنند و تنها از طریق کارت بانکی این کار را انجام میدهند مشکلی را بر مشکلات مردم این استان و شهرستان شهرکرد افزوده است.

جوانی که هنگام شارژ کردن کارت خود اعتراض داشت، افزود: مردم شهرکرد مشکلات اساسی بسیاری دارند که باید برطرف کنند و مسئولان اگر واقعاً به فکر رفاه مردم استان هستند به جای پرداختن به این اقدامات فرعی مشکلات اصلی مردم را برطرف کنند.

جوان دیگری بیان کرد: ممکن است فردی کارت بانکی همراه خود نداشته باشد در این صورت چگونه باید کارت خود را شارژ کند در حالی که مسئول شارژ کردن کارت، پول نقدی قبول نمیکند.

خبر جدید  فعالیت آموزشی مدارس ۵ شهرستان چهارمحال و بختیاری با تاخیر آغاز می‌شود

وی افزود: من امروز کارت بانکی خود را همراه نداشتم ولی چون مسئول مربوطه که در کیوسک شارژ کردن حضور دارد پول نقدی از من قبول نکرد مجبور شدم از کارت بانکی فرد دیگری استفاده کنم و پول نقدی خود را به او بدهم.

خانمی که همراه با مادر پیرش در محل حضور داشت، گفت: افراد مسن و پیر ممکن است کارت بانکی نداشته باشند یا اینکه دارای سواد کافی نباشند و یا ممکن است رمز کارت خود را فراموش کرده باشند در این صورت مسئول مربوطه نباید کار این شهروند مسن و پیر را راه بیندازد و نیاز او را برطرف کند.

وی ادامه داد: گاهی اوقات افراد مسن کارت بانکی خود را تحویل مسئول میدهند اما در آخر فراموش میکنند کارت را بردارند و در محل جا میگذارند. چه کسی پاسخگو میباشد.

شخص دیگری با اشاره به اینکه مسئول مربوطه جهت شارژ کردن کارت اتوبوس، اخلاق کاری و احترام به ارباب رجوع را رعایت نمیکند، افزود: مسئولی که در این محل حضور دارد، یک حس رئیس بودن دارد و احساس میکند باید با شهروندان و مراجعهکنندگان به صورت دستوری رفتار کند.

خبر جدید  مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری منصوب شد

وی تصریح کرد: اگر شخصی کارت بانکی همراه نداشته باشد یا به هر دلیلی مجبور باشد پول نقدی بدهد، مسئول مربوطه با لحن بد با او برخورد کرده و کار او را انجام نمیدهد خواه جوان باشد یا پیر. خواه باسواد باشد یا بیسواد، خواه روستایی باشد یا شهری. با همه افراد برخورد بد و نامناسبی دارد. همچنین افراد دیگری نیز به اشکال مختلف در راستای این اقدام اعتراض داشتند.

مشکلات مردم را در این زمینه از مسئولان شرکت اتوبوس واحد پیگیری کردیم.

مهرداد میرزاییان، رئیس سازمان حمل و نقل و بار و مسافر شهرداری شهرکرد اظهار داشت: براساس مصوبه جدیدی که ابلاغ شده است این سیستم جدید را راهاندازی کردیم تا با انجام این کار شارژ کردن اتوبوسها با روند بروزتری پیش رود.

خبر جدید  تداوم بارش‌ها در چهارمحال و بختیاری؛ بارش‌ها ۱۰ درصد افزایش یافت

میرزاییان افزود: برخی از مردم اعتراض داشتند که پول نقدی همراه خود ندارند و اکثراً کارت بانکی دارند. بنابراین این سیستم جهت راهاندازی کار این شهروندان چنین سیستمی تهیه شد.

وی خاطرنشان کرد: همچنین برای برخی از شهروندان که کارت بانکی ندارند، یک کارت بانکی به هر باجهای داده شده است تا پول نقدی را از شهروندان گرفته و از آن کارت بانکی باجه، کارت اتوبوس شهروند را شارژ کنند.

رئیس سازمان حمل و نقل، بار و مسافر شهرداری شهرکرد در پاسخ به پرسشی مبنیبر اینکه بعضی از باجهها به هیچ عنوان پول نقد قبول نمیکنند، بیان کرد: این باجهها وظیفه خود را به خوبی انجام نمیدهند لذا حتماً پیگیریهای لازم را انجام خواهیم داد.

وی گفت: در صورت مواجه شدن با چنین مشکلی از سمت باجهها به اداره حمل و نقل و اتوبوسرانی اطلاع دهید تا با پیگیری و بررسی مشکل، سریعاً آن را برطرف نماییم.

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)