بانک پاسارگاد
13:32:03 - یکشنبه 4 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شهدا متعلق به تمامي اقشار جامعه هستند
خبرگزاري آريا- مدير کل بنياد چهار محال و بختياري با بيان اينكه فرهنگ ايثار و شهادت از غني ترين فرهنگ ها است، گفت: شهدا متعلق به تمامي اقشار جامعه هستند.به گزارش خبرگزاري آريا، جلسه شوراي ترويج فرهنگ ايثار و شهادت شهرستان فارسان با حضور مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان چهارمحال و بختياري، […]
شهدا متعلق به تمامي اقشار جامعه هستند

شهدا متعلق به تمامي اقشار جامعه هستند

خبرگزاري آريا- مدير کل بنياد چهار محال و بختياري با بيان اينكه فرهنگ ايثار و شهادت از غني ترين فرهنگ ها است، گفت: شهدا متعلق به تمامي اقشار جامعه هستند.
به گزارش خبرگزاري آريا، جلسه شوراي ترويج فرهنگ ايثار و شهادت شهرستان فارسان با حضور مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان چهارمحال و بختياري، فرماندار شهرستان فارسان، رئيس بنياد شهرستان فارسان و مسئولين شهرستاني برگزار شد.
فريبرز نجفي در اين جلسه با بيان اينكه فرهنگ ايثار و شهادت از غني ترين فرهنگ ها است، گفت: شهدا متعلق به تمامي اقشار جامعه هستند.
نجفي گفت: كساني هستند كه حاضرند در راه خدا تمام دارايي خود و حتي جان خود را كه هر كس ذاتأ به آن تعلق دارد، فدا كنند تا ديگران بتوانند در سايه اين ايثار و جانفشاني رشد كنند؛ عيار و قيمت چنين كساني را هيچ ميزاني به جز ميزان الهي نمي تواند بسنجد.
نجفي اظهار داشت: فرهنگ ايثار در آموزه هاي ديني و ميهني ما بسيار ارج نهاده شده به طوري كه طبق آيات و روايات از بارزترين نشانه هاي انسانيت، فداكاري و ايثار است.
نجفي با اذعان اينكه تمام همت بنياد بر آن است كه فرهنگ ايثار و شهادت را در بين تمامي اقشار جامعه نهادينه سازد گفت: بايد در برگزاري يادواره ها سعي شود همه اقشار جامعه با سيره شهدا آشنا شوند.
مدير کل بنياد چهار محال و بختياري در پايان با حضور در بنياد شهرستان و ديدار با ۱۵ نفر از خانواده معزز شهدا و ايثارگر شهرستان در راستاي تسريع در خدمت رساني و روند امور اداري خانواده شاهد و ايثارگر دستورات لازم را صادر كرد.

خبر جدید  احتمال سیلابی شدن رودخانه ها

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)