بانک پاسارگاد
22:11:04 - دوشنبه 26 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سه روز خلوت باخدا عید امسال را معنوی‌تر می‌کند
گروه فرهنگی – رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کیار از برنامه‌ریزی برای برنامه اعتکاف سال آینده خبر داد. حجت‌الاسلام محمد منصوری بروجنی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کیار، در گفت‌وگو با ایکنا از چهارمحال و بختیاری، با اعلام این خبر افزود: در نشستی که با حضور کارکنان اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کیار برگزار شد گزارشی […]
سه روز خلوت باخدا عید امسال را معنوی‌تر می‌کند

گروه فرهنگی – رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کیار از برنامه‌ریزی برای برنامه اعتکاف سال آینده خبر داد.

حجت‌الاسلام محمد منصوری بروجنی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کیار، در گفت‌وگو با ایکنا از چهارمحال و بختیاری، با اعلام این خبر افزود: در نشستی که با حضور کارکنان اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کیار برگزار شد گزارشی از برنامه اعتکاف گذشته ارائه داده شد.
منصوری بروجنی گفت: در اعتکاف گذشته ۱۴ مکان میزبان معتکفین شهرستان کیار بودند و برنامه‌های فرهنگی و قرآنی در آن‌ها اجرا شد، برای سال آینده هم با تمرکز بر برنامه‌های فرهنگی و همچنین قرآن در زلال اعتکاف و همچنین برنامه‌ریزی‌های منسجم، اعتکافی معنوی برگزار می‌شود.
وی از اعتکاف با عنوان حج فقرا یادکرد و گفت: زیبایی و جلوه معنوی اعتکاف به مراسم حج نزدیک است زیراکسانی که از حج برمی گردند یک لذت معنوی درونی در خودشان احساس می‌کنند و آن را به خاطر دارند که این احساس را می توان با حضور در مراسم اعتکاف نیز به دست آورد.
یادآور می شود: نشستی پیرامون برنامه اعتکاف سال آینده با حضور کارمندان اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کیار برگزار شد.

خبر جدید  آغاز فرايند تدوين برنامه مديريت جامع تالاب گندمان

0/5 (0 نقد و بررسی)