بانک پاسارگاد
11:54:14 - شنبه 17 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سطح زیر کشت کلزا در چهارمحال و بختیاری افزایش می یابد
ذبیح الله غریب در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه سطح زیر کشت کلزا در چهارمحال و بختیاری افزایش می یابد، اظهار داشت: توسعه کشت کلزا در استان چهارمحال و بختیاری یکی از مهمترین اهداف جهاد کشاورزی به شمار می رود. وی اظهار داشت: افزایش حمایت ها در راستای توسعه کشت […]
سطح زیر کشت کلزا در چهارمحال و بختیاری افزایش می یابد

ذبیح الله غریب در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه سطح زیر کشت کلزا در چهارمحال و بختیاری افزایش می یابد، اظهار داشت: توسعه کشت کلزا در استان چهارمحال و بختیاری یکی از مهمترین اهداف جهاد کشاورزی به شمار می رود.

وی اظهار داشت: افزایش حمایت ها در راستای توسعه کشت این محصول و خریداری تضمینی از مهمترین برنامه های تشویقی برای توسعه کشت کلزا درچهارمحال و بختیاری به شمار می رود.

خبر جدید  رفع تصرف حریم بشار یاسوج در آینده نزدیک

رئیس جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری بیان کرد: در حال حاضر بیش از دو هزار هکتار از اراضی کشاورزی چهارمحال و بختیاری به کشت کلزا اختصاص یافته است.

 تولید دانه روغنی کلزا در چهارمحال و بختیاری افزایش یافته است

وی بیان کرد: در سالجاری بیش از ۶۰۰ تن کلزا از مزارع کشاورزی چهارمحال و بختیاری برداشت شد.

خبر جدید  اهداء عضو دوازدهمین بیمارمرگ مغزی استان

رئیس جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری با اشاره به کیفیت کلزای تولیدی چهارمحال و بختیاری، اظهار داشت: شرایط آب و هوایی چهارمحال و بختیاری مناسب برای رویش گیاه کلزا است و  مرغوبیت و کیفیت دانه روغنی کلزا تولیدی این استان بسیار بالا است.

وی بیان کرد: تولید دانه روغنی کلزا در سالجاری در این استان به ویژه شهرستان لردگان افزایش قابل توجهی داشته است.

خبر جدید  کشف یک میلیارد ریال کالای قاچاق در چهارمحال و بختیاری

0/5 (0 نقد و بررسی)