بانک پاسارگاد
13:18:46 - پنج‌شنبه 8 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سرمایه گذاری در بخش صنعت چهارمحال و بختیاری افزایش یابد
به گزارش خبرنگار مهر، علی کاظمی باباحیدری شامگاه چهارشنبه در نشست سرمایه گذاری صنعتی در چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه سرمایه گذاری در بخش صنعت چهارمحال و بختیاری افزایش یابد، اظهار داشت: چهارمحال و بختیاری ظرفیت های بسیاری برای توسعه بخش صنعت دارد. وی با اشاره به مشکلات بیکاری و افزایش نرخ بیکاری […]
سرمایه گذاری در بخش صنعت چهارمحال و بختیاری افزایش یابد

به گزارش خبرنگار مهر، علی کاظمی باباحیدری شامگاه چهارشنبه در نشست سرمایه گذاری صنعتی در چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه سرمایه گذاری در بخش صنعت چهارمحال و بختیاری افزایش یابد، اظهار داشت: چهارمحال و بختیاری ظرفیت های بسیاری برای توسعه بخش صنعت دارد.

وی با اشاره به مشکلات بیکاری و افزایش نرخ بیکاری در این استان، بیان کرد: باید با توسعه بخش صنعت بخشی از مشکلات بیکاری جامعه را حل کرد.

خبر جدید  برگزاری محفل انس با قرآن در سورشجان

نماینده مردم فارسان، اردل، کیار و کوهرنگ در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بخش صنعت از مهمترین بخش های اشتغالزا در سطح کشور است که باید در این استان نیز به نقطه مطلوب برسد.

جذب سرمایه گذار در بخش صنعت چهارمحال و بختیاری ضروری است

وی بیان کرد: جذب سرمایه گذار در بخش صنعت چهارمحال و بختیاری ضروری است.

خبر جدید  برخی افراد دریافت کننده تسهیلات فعالیت اقتصادی نداشته اند

وی بیان کرد: باید ظرفیت ها در این بخش شناسایی شود و زمینه سرمایه گذاری خارجی و داخلی در این استان فراهم شود.

نماینده مردم فارسان، اردل، کیار و کوهرنگ در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: طرح تولید پنل های خورشیدی در این استان از مهمترین ظرفیت ها به شمار می رود که باید در این بخش وارد شد.

خبر جدید  اعزام کاراته کای گلپایگانی به مسابقات اروپایی

0/5 (0 نقد و بررسی)