بانک پاسارگاد
15:55:12 - سه‌شنبه 6 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سامانه دادور در چهارمحال و بختیاری راه‌اندازی می‌شود
مدیرکل دفتر جذب و سرمایه‎گذاری استانداری چهارمحال و بختیاری گفت: طی پنج ماه آینده سامانه دادور در استان راه‌اندازی می‌شود. به گزارش ایسنا، شراره زارعان هشتم بهمن‌ماه در ستاد هماهنگی امور اقتصادی و سرمایه‌گذاری استان، اظهار کرد: سامانه دادور اصلاح فرآیندهای پاسخ‌دهی به استعلامات را به طور کامل شفاف‌سازی کرده است. وی مجوزهای کسب و […]
سامانه دادور در چهارمحال و بختیاری راه‌اندازی می‌شود

استانداری چهارمحال و بختیاری

مدیرکل دفتر جذب و سرمایه‎گذاری استانداری چهارمحال و بختیاری گفت: طی پنج ماه آینده سامانه دادور در استان راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش ایسنا، شراره زارعان هشتم بهمن‌ماه در ستاد هماهنگی امور اقتصادی و سرمایه‌گذاری استان، اظهار کرد: سامانه دادور اصلاح فرآیندهای پاسخ‌دهی به استعلامات را به طور کامل شفاف‌سازی کرده است.
وی مجوزهای کسب و کار (سام)، پایگاه اطلاع‌رسانی و نقشه ملی استعلامات کشور(نما)، دریافت، انعکاس، پیگیری و رسیدگی به شکایات متقاضیان کسب و کار(دادور) و مرکز فوریت‌های محیط کسب و کار (یاور) را از زیر سامانه‌های مرکز ملی پالایش کسب و کار عنوان کرد.
زارعان گفت: مهم‌ترین اهداف راه‌اندازی سامانه دادور تبدیل به پیشخوان رسمی صدور مجوزها، هماهنگی بین دستگاه‌های اجرایی مرتبط با سرمایه‌گذاری، پیگیری شکایات متقاضیان کسب و کار و برقراری امکان ارتباط با متقاضیان است.
وی با اشاره به اینکه مجری سامانه دادور اداره کل امور اقتصادی و دارایی و نظارت آن بر عهده دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری است، تصریح کرد: در مرحله نخست لیست نمایندگان دستگاه‌های اجرایی برای عضویت معرفی می‌شوند.
زارعان با اشاره به اینکه یکی از شاخص‌های ارزیابی عملکرد دستگاه‌‎های اجرایی سامانه دادور است، گفت: در حال حاضر و با مکاتبات انجام شده ۴۰ دستگاه اجرایی استان کاربرهای خود را معرفی کرده‌اند که باید هر چه سریع‌تر دیگر دستگاه‌های اجرایی کاربر خود را معرفی کنند.
در ادامه مدیرکل امور اقتصادی و دارایی چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: در حال حاضر با همکاری دستگاه‌های اجرایی استان ۱۲ بسته سرمایه گذاری استاندارد تهیه شده است.
تهمتن عبداللهی با اشاره به وجود ظرفیت‌های فراوان برای سرمایه‌گذاری در استان، افزود: بایستی پیگیری‌ها در این زمینه صورت گیرد که با ارزیابی مالی و ادغام سنجی بسته‌ها، زیرساخت‌ها فراهم می‌شود.
در ادامه رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان با اشاره به اینکه قرار بود پروازهای عسلویه و کویت در ۲۲ بهمن‌ماه راه‌اندازی شوند، گفت: با جلسات انجام شده، از ابتدای سال ۹۷ دو پرواز از شهرکرد به عسلویه راه‌اندازی می‌شود و یک تا دو ماه بعد پرواز کویت راه‌اندازی خواهد شد.
انتهای پیام

خبر جدید  اجرای طرح های بازآفرینی شهری در چهارمحال و بختیاری تسریع شود

0/5 (0 نقد و بررسی)