بانک پاسارگاد
20:14:59 - چهارشنبه 7 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ساخت ۱۲ منزل مسکونی ویژه نیازمندان در بن
مسئول بسيج سازندگي ناحيه مقاومت بسیج شهرستان بن از ساخت ۱۲ واحد مسکونی خبر داد و گفت: ۷ باب مسکونی تا کنون تكميل و تحويل نيازمندان قرار گرفت و ۵ واحد نيز در حال ساخت و تكميل مي‌باشد. به گزارش خبرگزاری بسیج استان چهارمحال و بختیاری؛ مسئول بسيج سازندگي ناحيه مقاومت بسیج شهرستان بن در گفت‌وگو […]
ساخت ۱۲ منزل مسکونی ویژه نیازمندان در بن

مسئول بسيج سازندگي ناحيه مقاومت بسیج شهرستان بن از ساخت ۱۲ واحد مسکونی خبر داد و گفت: ۷ باب مسکونی تا کنون تكميل و تحويل نيازمندان قرار گرفت و ۵ واحد نيز در حال ساخت و تكميل مي‌باشد.

به گزارش خبرگزاری بسیج استان چهارمحال و بختیاری؛ مسئول بسيج سازندگي ناحيه مقاومت بسیج شهرستان بن در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: به فضل پرودگار و  از ابتداي سال ۹۶ تا كنون اين معاونت اقدام به ساخت چندين واحد مسكوني در مناطق محروم ویژه نیازمندان کرده‌ است.

وی با بیان اینکه محرومیت زدایی وظیفه همگان است گفت:  ۷ باب مسکونی تا کنون تكميل و تحويل نيازمندان قرار گرفت و ۵ واحد نيز در حال ساخت و تكميل مي‌باشد.

 این مقام مسئول از ساخت خانه عالم شهر بن خبر داد و عنوان کرد: در زمينه خدمات اقتصاد مقاومتي نیز بیش از ۴۰ تسهیلات  به مددجويان پرداخت شده است.

 مسئول بسيج سازندگي ناحيه مقاومت بسیج شهرستان بن تهيه و تحويل جهيزيه برای دو خانواده، توزيع ۳۰۰ بسته مواد غذاي و لوازم التحرير بين محرومين و برگزاري كلاس هاي آموزشي فني و حرفه براي بيش از ۲۰۰ نفر از ديگر خدمات ارائه شده به نیازمندان بوده است.

وی در پایان خاطرنشان کرد:  در طول سال جاري و در راستاي خدمت به محرومين و مستضعفين اردوهاي جهادي در قالب پزشكي، مشاوره اي و همچنين آموزش هاي اشتغال زايي و كار آفريني در دو روستاي بارده و پهنا جماللو صورت گرفت است.