بانک پاسارگاد
13:39:57 - چهارشنبه 25 آوریل 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
زیرساخت‌های سرمایه‌گذاری در چهارمحال و بختیاری فراهم است
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: زیرساخت‌های سرمایه‌گذاری به منظور اجرای طرح‌های مختلف از سوی سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی در چهارمحال و بختیاری فراهم است. شعار سال: استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: زیرساخت‌های سرمایه‌گذاری به منظور اجرای طرح‌های مختلف از سوی سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی در چهارمحال و بختیاری فراهم است. اقبال عباسی شامگاه سه‌شنبه در […]
زیرساخت‌های سرمایه‌گذاری در چهارمحال و بختیاری فراهم است

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: زیرساخت‌های سرمایه‌گذاری به منظور اجرای طرح‌های مختلف از سوی سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی در چهارمحال و بختیاری فراهم است.

شعار سال: استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: زیرساخت‌های سرمایه‌گذاری به منظور اجرای طرح‌های مختلف از سوی سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی در چهارمحال و بختیاری فراهم است.

اقبال عباسی شامگاه سه‌شنبه در نشست با گروه سرمایه‌گذاران ژاپنی اظهار کرد: چهارمحال و بختیاری زمینه‌ها، فرصت‌ها و ظرفیت‌های فراوانی در حوزه‌های آب و فاضلاب، سدسازی، شبکه آبیاری، راه، راه آهن، صنایع تبدیلی و تکمیلی محصولات کشاورزی، گردشگری، هتل سازی و اجرای مجموعه‌های تفریحی و رفاهی دارد.
وی افزود: زیرساخت‌های سرمایه‌گذاری به منظور اجرای طرح‌های مختلف از سوی سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی در چهارمحال و بختیاری فراهم است.
عباسی تصریح کرد: اجرای طرح‌های سرمایه‌گذاری تولید انرژی‌های نو و تجدیدپذیر جزء مهمترین اولویت‌های مسئولان چهارمحال و بختیاری محسوب می‌شود.
وی با اشاره به حضور ایل بختیاری در چهارمحال و بختیاری بیان کرد: اجرای پکیج‌های کوچک تولید انرژی برای این قشر بسیار مورد نیاز است.
استاندار چهارمحال و بختیاری اضافه کرد: این استان بام ایران و محلی بسیار مناسبی برای تابش نور خورشید و استفاده از انرژی باد است.
وی عنوان کرد: به همین منظور پس از بازبینی نهایی گروه سرمایه گذار ژاپنی از مناطق مختلف چهارمحال و بختیاری نسبت به تعیین محل برای واگذاری زمین مورد نیاز و انعقاد تفاهم نامه همکاری بین دو طرف اقدام می‌شود.
عباسی اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران معافیت‌های مالیاتی و شرایط مطلوبی برای حضور سرمایه گذاران در مناطق مختلف کشور فراهم کرده است.
وی ادامه داد: وجود منطقه ویژه اقتصادی چهارمحال و بختیاری یکی از مهمترین مزیت‌های این استان در زمینه جذب و تشویق سرمایه گذاران داخلی و خارجی به منظور سرمایه گذاری در بخش‌های مختلف این استان محسوب می‌شود.
استاندار چهارمحال و بختیاری بیان کرد: به همین منظور تمامی مسئولان و نمایندگان استان نسبت به تسهیل شرایط سرمایه گذاری در این استان اقدامات لازم را انجام می‌دهند.
وی یادآور شد: در گذشته نیز برخی شرکت‌ها و سرمایه گذاران ژاپنی در چهارمحال و بختیاری طرح هایی مانند جایکا در حوزه منابع طبیعی و آبخیزداری را اجرا کرده‌اند.
عباسی عنوان کرد: دولت قصد دارد تا چندین هزار طرح نیمه تمام عمرانی خود را برای تکمیل و بهره برداری سریع‌تر با روش های گوناگون در اختیار بخش خصوصی قرار دهد.
وی خطرنشان کرد: قرارگیری چهارمحال و بختیاری بین دو استان بزرگ و صنعتی اصفهان و خوزستان زمینه را برای تسهیل سرمایه گذاری در بخش‌های مختلف این استان فراهم کرده است.

خبر جدید  بیش از ۱۳۰ مجازات جایگزین حبس در چهارمحال و بختیاری صادر شد

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایسنا، تاریخ انتشار: ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷، کدخبر: ۹۷۰۲۰۵۰۳۱۰۶ ، www.isna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)