بانک پاسارگاد
6:13:41 - سه‌شنبه 6 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
زنگ انقلاب در چلگرد نواخته شد
زنگ انقلاب باحضور مسئولین شهرستان کوهرنگ در مدرسه شهید فرامرزی چلگرد نواخته شد. به گزارش خبرگزاری بسیج استان چهارمحال و بختیاری؛ حجت السلام و المسلمین سعیدحسین پور در جمع دانش آموزان انقلاب اسلامی ایران را ثمره مجاهدت ملتی دانست که ازجان و مال خود در راه خدا گذشتند و رهایی از تاریکی به سوی نور […]
زنگ انقلاب در چلگرد نواخته شد

زنگ انقلاب باحضور مسئولین شهرستان کوهرنگ در مدرسه شهید فرامرزی چلگرد نواخته شد.

به گزارش خبرگزاری بسیج استان چهارمحال و بختیاری؛ حجت السلام و المسلمین سعیدحسین پور در جمع دانش آموزان انقلاب اسلامی ایران را ثمره مجاهدت ملتی دانست که ازجان و مال خود در راه خدا گذشتند و رهایی از تاریکی به سوی نور را به نمایش گذاشتند.

حسین پور عنوان داشت: انقلاب اسلامی را ریشه در اسلام ناب محمدی دانست که بارهبری امام خمینی(ره) خودباوری و استقلال و مبارزه با ظلم و ستم و طاغوت را در ملت‌های مظلوم بیدار کرد و باعث کینه توزی و دشمنی دشمنان اسلام و استکبار جهانی شد که هر روز در اتاق های فکر این سلطه جویان هزینه‌های مادی برای رو در رویی با انقلاب اسلامی صرف می شود.

وی گفت: انقلاب اسلامی به ما آموخت که به تکیه بر نیروی درون و توجه به ظرفیت های و استعدادهای کشور از لحاظ علمی و اقتصادی و فرهنگی به رشد و خوشکوفایی برسیم.