بانک پاسارگاد
16:05:28 - چهارشنبه 28 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رونق مشاغل روستایی در چهارمحال و بختیاری ضروری است
به گزارش خبرنگار مهر، اقبال عباسی ظهر چهارشنبه در نشست بررسی مشاغل روستایی با اشاره به اینکه رونق مشاغل روستایی در چهارمحال و بختیاری ضروری است، اظهار داشت: ایجاد شغل در روستاهای چهارمحال و بختیاری از مهمترین اهداف مسئولان است. وی عنوان کرد: بالا بودن نرخ بیکاری در چهارمحال و بختیاری از مهمترین مشکلات در […]
رونق مشاغل روستایی در چهارمحال و بختیاری ضروری است

به گزارش خبرنگار مهر، اقبال عباسی ظهر چهارشنبه در نشست بررسی مشاغل روستایی با اشاره به اینکه رونق مشاغل روستایی در چهارمحال و بختیاری ضروری است، اظهار داشت: ایجاد شغل در روستاهای چهارمحال و بختیاری از مهمترین اهداف مسئولان است.

وی عنوان کرد: بالا بودن نرخ بیکاری در چهارمحال و بختیاری از مهمترین مشکلات در این استان به شمار می رود که باید تلاش کرد اشتغال در این استان ایجاد شود.

خبر جدید  جدول پخش برنامه های سیمای چهارمحال و بختیاری

زمینه اشتغال روستائیان در چهارمحال و بختیاری فراهم شود

 استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه بخش قابل توجهی از مردم این استان در روستاها زندگی می کنند، ادامه داد: باید زمینه اشتغال روستائیان فراهم شود.

وی با اشاره به اینکه باید در مسیر پرداخت تسهیلات، بانک ها تسهیل گری کنند، ادامه داد: سخت گیری بانک ها در پرداخت تسهیلات از مهمترین  موانع سد راه رونق مشاغل روستایی است.

خبر جدید  آزادی 210 زندانی در چهارمحال و بختیاری طی سال جاری

 توسعه مشاغل روستایی در چهارمحال و بختیاری مورد توجه قرار گیرد

 استاندار چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: تفاهمنامه ای برای پرداخت تسهیلات به مشاغل روستایی بین معاونت توسعه روستایی رئیس جمهور و بنیاد علوی و یکی از بانک های عامل به امضا رسیده است که ۴۰۰ میلیارد ریال تسهیلات در اختیار روستائیان برای ایجاد شغل گذاشته شود.

خبر جدید  همدلی و وحدت زمینه ساز توسعه و پیشرفت چهارمحال و بختیاری است

استاندار چهارمحال و بختیاری عنوان کرد: از مجموع کل اعتبارات اختصاص یافته تنها ۱۲۰ میلیارد ریال اعتبار جذب شده است.

وی تاکید کرد: باید از ظرفیت های روستاها برای توسعه مشاغل روستایی بهره گرفت.

0/5 (0 نقد و بررسی)