بانک پاسارگاد
9:08:35 - پنج‌شنبه 8 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رتبه صنعت چهارمحال و بختیاری ارتقا یافت
نعیم امامی در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه رتبه بخش صنعت چهارمحال و بختیاری ارتقا یافته است، اظهار داشت: در حال حاضر رتبه بخش صنعت چهارمحال و بختیاری از ۲۴ کشور به رتبه ۲۰ کشور ارتقا یافته است. وی با اشاره به اینکه بخش صنعت چهارمحال و بختیاری در حال […]
رتبه صنعت چهارمحال و بختیاری ارتقا یافت

نعیم امامی در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه رتبه بخش صنعت چهارمحال و بختیاری ارتقا یافته است، اظهار داشت: در حال حاضر رتبه بخش صنعت چهارمحال و بختیاری از ۲۴ کشور به رتبه ۲۰ کشور ارتقا یافته است.

وی با اشاره به اینکه بخش صنعت چهارمحال و بختیاری در حال توسعه است، بیان کرد: در حال حاضر پروژه های مختلف صنعتی در این استان احداث شده است که زمینه ساز ارتقای بخش صنعت این استان شده است.

خبر جدید  افتتاحیه ترم تابستانی و آزمون کتبی مداحی در شهرکرد

مدیر کل صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری بیان کرد: احداث کارخانه فولاد چهارمحال و بختیاری از مهمترین پروژه هایی بوده است که در دوران فعالیت دولت یازدهم و دوازدهم تکمیل و به بهره برداری رسیده است.

۲۰ هزار نفر  در بخش صنعت چهارمحال و بختییاری در حال فعالیت هستند

مدیر کل صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری ادامه داد: در حال حاضر پروژه پتروشیمی لردگان نیز در این استان در حال احداث است که با بهره برداری از ان شاهد توسعه بیشتر بخش صنعتی این استان خواهیم بود.

خبر جدید  سینماهای شهرکرد میزبان هواداران تیم ملی فوتبال

وی اظهار داشت: در حال حاضر ۲۰ هزار نفر  در بخش صنعت چهارمحال و بختیاری در حال فعالیت هستند.

مدیر کل صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری بیان کرد: توسعه بخش صنعت از مهمترین اهداف دولت در این استان است.

0/5 (0 نقد و بررسی)