بانک پاسارگاد
10:21:38 - شنبه 10 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
راه‌اندازی ۱۷ مرکز پشتیبان شغلی برای معلولان
مدیرکل دفتر توانبخشی روزانه و توانپزشکی سازمان بهزیستی از راه‌اندازی مراکز پشتیبان شغلی در سال جاری خبر داد و گفت: ۱۷ مرکز در سطح کشور راه‌اندازی شده و امید است در سال آتی تعداد این مراکز افزایش یابد تا از طریق مربیان شغلی بتوان برای معلولان شغل پایدار ایجاد کرد. به گزارش ایسنا، افروز صفاری‌فرد […]
راه‌اندازی ۱۷ مرکز پشتیبان شغلی برای معلولان

مدیرکل دفتر توانبخشی روزانه و توانپزشکی سازمان بهزیستی از راه‌اندازی مراکز پشتیبان شغلی در سال جاری خبر داد و گفت: ۱۷ مرکز در سطح کشور راه‌اندازی شده و امید است در سال آتی تعداد این مراکز افزایش یابد تا از طریق مربیان شغلی بتوان برای معلولان شغل پایدار ایجاد کرد.

به گزارش ایسنا، افروز صفاری‌فرد ۱۵ اسفندماه در اختتامیه پنجمین جشنواره منطقه‌ای تئاتر معلولان آفتاب در جمع خبرنگاران استان، اظهار کرد: بهزیستی کشور علاوه بر تئاتر به هنرهای دیگر نیز اهمیت می‌دهد.

خبر جدید  آب آشامیدنی روستاهای دهاقان تامین شد

وی افزود: بهزیستی تلاش می‌کند تا استعدادها را شناسایی و بیشتر از این گونه جشنواره‌ها برگزار کند.

صفاری‌فرد با بیان اینکه انسان‌ها مهم‌ترین سرمایه‌های جامعه هستند، تصریح کرد: معلولان نیز مهم‌ترین سرمایه بهزیستی کشور هستند و دفتر توانبخشی نیز با درک این مهم، تمام توان خویش را برای گسترش فعالیت در این حوزه به کار می‌بندد.

مدیرکل دفتر توانبخشی روزانه و توان پزشکی سازمان بهزیستی بیان کرد: در دفتر توانبخشی و توان پزشکی سازمان بهزیستی کشور در زمینه آموزشی، حرفه‌آموزی، کودکان دچار بینایی و کم بینایی، کودکان ناشنوا و کم شنوا، بیماری‌های روانی و… فعالیت‌ می‌شود.

خبر جدید  برنامه قطع برق در چهارمحال و بختیاری

صفاری‌فرد از راه‌اندازی مراکز پشتیبان شغلی در سال جاری خبر داد و خاطرنشان کرد: ۱۷ مرکز در سطح کشور راه‌اندازی شده است و امید است که در سال آتی تعداد این مراکز افزایش یابد تا از طریق مربیان شغلی بتوان برای معلولان شغل پایدار ایجاد کرد.

وی با بیان اینکه بسته‌های آموزشی برای مراکز ذهنی در تعدادی از مراکز استان‌ها وجود دارد، گفت: در سال آتی این بسته‌های آموزشی را کشوری خواهیم کرد.

خبر جدید  بهره برداری از سه طرح کشاورزی در شهرستان کوهرنگ+فیلم

صفاری‌فرد تاکید کرد: با این بسته‌ها از طریق بازی درمانی و با کمک خانواده، آموزش‌هایی همانند مفاهیم پایه مهارت‌های زندگی را به کودکان زیر ۱۴ سال داده می‌شود.

وی تامین تجهیزات کمک توتنبخشی و وسایل بهداشتی را از دیگر فعالیت‌های حوزه کاری خویش عنوان کرد و گفت: امید است در سال آینده با توسعه اعتباری، پوشش بیشتری در این زمینه داشته باشیم.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)