بانک پاسارگاد
10:33:37 - یکشنبه 4 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
راهیابی چهارمحالی ها به لیگ برتر بسکتبال/ تحقق آرزوی دیرینه
خبرگزاری مهر – گروه استان ها: ورزش بسکتبال یکی از محبوب ترین رشته های ورزشی در استان چهارمحال و بختیاری به شمار می رود که علاقه مندان بسیار زیادی دارد. شهر های فرخ شهر، شهرکرد و فارسان استان چهارمحال و بختیاری نخستین مناطقی بودند که بسکتبال  در آنها مورد توجه قرار گرفت و به صورت […]
راهیابی چهارمحالی ها به لیگ برتر بسکتبال/ تحقق آرزوی دیرینه

خبرگزاری مهر – گروه استان ها: ورزش بسکتبال یکی از محبوب ترین رشته های ورزشی در استان چهارمحال و بختیاری به شمار می رود که علاقه مندان بسیار زیادی دارد.

شهر های فرخ شهر، شهرکرد و فارسان استان چهارمحال و بختیاری نخستین مناطقی بودند که بسکتبال  در آنها مورد توجه قرار گرفت و به صورت حرفه ای دنبال شد.

در دهه ۸۰ بسکتبال چهارمحال و بختیاری با تلاش و کوشش دلسوزان این رشته ورزشی توانست برای نخستین بار به لیگ برتر کشور راه یابد. در آن روز ها با ورود بازیکنان بلند قامت خارجی به جمع تیم لیگ برتری چهارمحال و بختیاری زمینه برای ارتقای بیشتر تیم بسکتبال این استان فراهم شد.

در حال حاضر تیم بسکتبال چهارمحال و بختیاری با تلاش و کوشش ورزشکاران بسکتبالیست و مربیان دلسوز این استان به جمع چهار تیم برتر راه یافته و جواز حضور در لیگ برتر را برای دومین بار کسب کرده است.

تیم بسکتبال چهارمحال و بختیاری در لیگ ملی و آخرین رقابت خود به مصاف تیم مشهد رفت که در این رقابت با نتیجه ۷۵ بر ۶۶ مغلوب شد و برای کسب مقام سومی و یا چهارمی هفته آینده با تیم بازنده مشهد و بندر لنگه رقابت خواهد کرد.

خبر جدید  تمدیدمهلت ارسال آثاربه کنفرانس هیدرولیک ایران

تیم بسکتبال چهارمحال و بختیاری با تلاش و کوشش بسیار توانست بعد از سال ها بار دیگر وارد لیگ برتر شود و فصل جدیدی برای توسعه بسکتبال این استان فراهم شده استرئیس هیئت بسکتبال چهارمحال و بختیاری در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار داشت: استان چهارمحال و بختیاری یکی از استان های برتر کشور در داشتن استعداد های ورزشی در رشته بسکتبال است.

نعیم امامی بیان کرد: بسکتبال در این استان از جایگاه ارزشمندی برخوردار است و علاقه مندان بسیاری در این استان دارد.

وی تاکید کرد: افتخارات ارزشمندی طی سال های گذشته در رده های سنی مینی، نوجوانان، جوانان و امید توسط این استان در رشته ورزشی بسکتبال کسب شده است.

وی با اشاره به اینکه استان چهارمحال و بختیاری یکی از استان های پیشتاز در پرورش بازیکنان بسکتبال در کشور است که هم اکنون بسیاری از بازیکنان بسکتبال این استان عضو تیم های دسته یک کشور هستند، بیان کرد: دو ورزشکار این استان از جمله محمد جمشیدی و بهنام یخچالی عضو تیم ملی بزرگسالان هستند.

خبر جدید  مجموعه خبرهای کوتاه هشتم خرداد ماه+فیلم

رئیس هیئت بسکتبال چهارمحال و بختیاری بیان کرد: تیم بسکتبال چهارمحال و بختیاری با تلاش و کوشش بسیار توانست بعد از سال ها بار دیگر وارد لیگ برتر شود و فصل جدیدی برای توسعه بسکتبال این استان گشوده شده است.

وی ادامه داد:  ورود این استان به لیگ برتر و فراهم شدن زمینه حضور تیم های برتر کشور در استان موجب ارتقای این رشته ورزشی می شود که باید تلاش کرد این جایگاه حفظ شود.

ارتقای بسکتبال در استان چهارمحال و بختیاری نیازمند مدیریت مناسب و حمایت های مالی استیکی از مربیان پیشکسوت رشته ورزشی بسکتبال در چهارمحال و بختیاری در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه جوانان چهارمحالی استعداد های بالایی در رشته ورزشی بسکتبال دارند، اظهار داشت: ورود تیم چهارمحال و بختیاری به لیگ برتر و فراهم شدن زمینه ورود تیم های برتر بسکتبال کشور به استان برای بازی با تیم چهارمحال و بختیاری موجب ارتقای این رشته ورزشی می شود.

خبر جدید  استاندارد سازی موسسات آموزشی عالی کشور از مهمترین اهداف است

سید سجاد حسینی گفت: ارتقای بسکتبال در استان چهارمحال و بختیاری نیازمند مدیریت مناسب و حمایت های مالی است.

وی تاکید کرد: نبود کارخانجات بزرگ در استان و نبود اسپانسر قوی از مهمترین دلایل برای ماندگار نشدن در لیگ برتر طی سال های گذشته بوده است.

این بازیکن سابق تیم چهارمحال و بختیاری بیان کرد: ماندگاری این استان در لیگ برتر و کسب موفقیت های ارزشمند در این رشته ورزشی نیازمند حمایت کننده قوی است.

وی ادامه داد: در حال حاضر ورزشکاران بسکتبالیست این استان با بستن قراردادهای مختلف در تیم های سوپر لیگی در استان های دیگر بازی می کنند که باید تلاش کرد این بسکتبالیستان ملی پوش برای تیم استان بازی کنند.

0/5 (0 نقد و بررسی)