بانک پاسارگاد
3:44:01 - پنج‌شنبه 15 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دو برابر شدن سهم استان از اعتبارات صندوق کمیته امداد امام خمینی (ره)
رئیس کمیته امداد کشور گفت: امسال سهم چهارمحال و بختیاری هم از بودجه دولتی و هم از اعتبارات صندوق کمیته امداد امام خمینی (ره) دو برابر شده است. به گزارش خبرگزاری بسیج استان چهارمحال و بختیاری؛ سید پرویز فتاح ظهر امروز در دیدار با استاندار چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه مسائل مربوط به افراد […]
دو برابر شدن سهم استان از اعتبارات صندوق کمیته امداد امام خمینی (ره)

رئیس کمیته امداد کشور گفت: امسال سهم چهارمحال و بختیاری هم از بودجه دولتی و هم از اعتبارات صندوق کمیته امداد امام خمینی (ره) دو برابر شده است.

به گزارش خبرگزاری بسیج استان چهارمحال و بختیاری؛ سید پرویز فتاح ظهر امروز در دیدار با استاندار چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه مسائل مربوط به افراد تحت پوشش کمیته امداد در استان طبق برنامه انجام می‌شود، اظهار داشت: کمک‌های مردم و خیران در استان بار بزرگی از دوش نظام برداشت و بیشتر از برنامه‌ریزی ما بوده است.

وی افزود: کمیته امداد با دولت هماهنگ عمل می‌کند، امسال افزایش مستمری‌ها ۱۰۰ درصد عملی شد ضمن اینکه از ماه گذشته این مبلغ را برای پرداخت به خود ما دادند.

رئیس کمیته امداد با اشاره به ظرفیت‌های خوب و وجود وحدت رویه در استان، تاکید کرد: شعار دولت دوازدهم برطرف کردن فقر مطلق است و لازمه این کار شناختن ریشه‌های آن است.

با بیان اینکه کمیته امداد کاملا با سیاست‌های دولت هماهنگ عمل می‌کند، اظهار کرد: پرداخت یارانه یک میلیون و ۶۰۰ هزار خانوار در کشور به کمیته امداد واگذار شده است.

وی افزود: مردم چهارمحال و بختیاری ۳۲ میلیارد تومان به مجموعه کمیته امداد کمک نقدی کرده‌اند.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) یادآور شد: چند بحث عمده در خصوص مددجویان کمیته امداد وجود دارد که اگر حل شوند مابقی مشکلات با کمک مردم رفع می‌شوند.

فتاح با اشاره به اینکه اشتغال اولویت اول مددجویان است چراکه کار کردن عزتمندی بیشتری را برای هر فردی فراهم می‌کند، افزود: امسال سهم چهارمحال و بختیاری هم از بودجه دولتی و هم از اعتبارات صندوق کمیته امداد امام خمینی (ره) دو برابر شده است.

 

خبر جدید  مهلت نام نویسی برای کارت هوشمند ملی تا پایان امسال 

0/5 (0 نقد و بررسی)