بانک پاسارگاد
1:42:17 - جمعه 4 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دوومیدانی ایران نیازمند توجه اساسی است
شهرکرد – ایرنا – رکورد دار پرش طول دوومیدانی ایران گفت : رشته دوومیدانی ایران و ورزشکاران این رشته نیازمند توجه جدی دولت و دستگاه های اجرایی هستند و بدون حمایت نمی توان در این رشته ادامه کار داد.
دوومیدانی ایران نیازمند توجه اساسی است

محمد ارزنده روز پنجشنبه در گفت و گوی اخنصاصی با ایرنا افزود: خداحافظی من از قهرمانی خواسته قلبی نبود بلکه به دلیل بی توجهی به این رشته بود.
وی تصریح کرد : اگر قهرمانان ورزشی مورد حمایت قرار نگیرند نمی توان از آنها انتظار داشت که هیشه در اوج باقی بمانند.
ارزنده ، شرایط خود پس از خداحافظی را مطلوب دانست و گفت : دوست دارم هنوز به تمرینات و مسابقات ادامه دهم اما نمی توان بدون حمایت از ورزشکاران قهرمانان در کورس قهرمانی باقی ماند.
دوومیدانی دارای مدال آسیایی پرش طول افزود : ورزشکاری که خود پیگیر مسائل خودش نباشد هیچ حمایتی از سوی فدراسیون نمی شود.
به گفته وی، پس از بازی های المپیک خود را آماده نگهداشتم اما هزینه های تمرینات بسیار افزایش یافته است و دیگر نمی توان با هزینه های شخصی به دنبال قهرمانی بود.
ارزنده یادآور شد : باید شرایط مالی به گونه ای باشد که قهرمانان بدون دغدغه برای کسب مدال در بازی های المپیک و جهانی خود را آماده کنند.
به گزارش ایرنا، «محمد ارزنده» در سال ۲۰۱۲ رکورد ۸ متر و ۱۷ سانتی متر را ثبت کرد و به المپیک لندن رفت.
وی در رقابت های آغاز فصل ۷ متر و ۹۶ سانتی متر پرید و قهرمان شد. آخرین باری که توانسته بود به چنین رکوردی برسد به سال ۲۰۱۳ باز می گردد که در رقابت های قهرمانی آسیا توانست ۸ متر را رد کند.
محمد ارزنده پس از کسب مقام پنجم ماده پرش طول در مسابقات دو و میدانی قهرمانی کشور در مشهد، با ادای احترام به تمام قهرمانان این ماده و با کسب اجازه از بزرگان دو و میدانی ایران از ورزش قهرمانی خداحافظی کرد.
۲۰۹۷

خبر جدید  دیدار نمایندگان چهارمحال و بختیاری از زیرساخت های دولت الکترونیک


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)