بانک پاسارگاد
16:12:05 - پنج‌شنبه 8 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دولت به دنبال توسعه زیرساخت های اقتصادی کشور است
به گزارش خبرنگار مهر، اسماعیل جلیلی ظهر پنج شنبه در نشست هم اندیشی اقتصادی در چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه دولت به دنبال توسعه زیرساخت های اقتصادی کشور است، اظهار داشت: دولت با تمام توان به دنبال ارتقای بخش اقتصاد کشور است. وی بیان کرد: صنعت، معدن و تجارت و جهاد کشاورزی متولی […]
دولت به دنبال توسعه زیرساخت های اقتصادی کشور است

به گزارش خبرنگار مهر، اسماعیل جلیلی ظهر پنج شنبه در نشست هم اندیشی اقتصادی در چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه دولت به دنبال توسعه زیرساخت های اقتصادی کشور است، اظهار داشت: دولت با تمام توان به دنبال ارتقای بخش اقتصاد کشور است.

وی بیان کرد: صنعت، معدن و تجارت و جهاد کشاورزی متولی توسعه زیر ساخت های اقتصادی هستند که این امر به صورت ویژه در دستور کار این وزارتخانه است.

خبر جدید  مجموعه خبرهای ورزشی 21 تیر + فیلم

معاون امور حقوقی و مجلس وزیر امور اقتصادی و دارایی بیان کرد: وزارت اقتصاد در مسیر هدایت و ایجاد هماهنگی در بین وزارتخانه ها و دستگاه های اجرایی را بر عهده دارد تا هم افزایی ایجاد شود و رشد اقتصادی ایجاد شود.

ساماندهی بازار سرمایه در کشور ضروری است

معاون امور حقوقی و مجلس وزیر امور اقتصادی و دارایی بیان کرد: ساماندهی بازار سرمایه در کشور ضروری است و باید برای اجرای پروژه های بزرگ از ظرفیت سرمایه گذاران بهره گیری کرد.

خبر جدید  مجموعه خبرهای ورزشی 31 خرداد + فیلم

وی ادامه داد: افزایش سرمایه گذاری خارجی و داخلی در کشور زمینه ساز توسعه و پیشرفت بیشترکشور است.

معاون امور حقوقی و مجلس وزیر امور اقتصادی و دارایی تاکید کرد: مجلس و دولت توسعه استان های محروم و کم برخوردار را  در دستور کار قرار داده است و این امر از مهمترین اهداف است.

خبر جدید  هدفگذاری برای کاهش آمار طلاق در استان طی سال ۹۷

0/5 (0 نقد و بررسی)