بانک پاسارگاد
15:06:18 - جمعه 23 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دشمن به دنبال قرار دادن فرقه‌ها در مقابل نظام اسلامی است
به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمد علی نکونام در خطبه های این هفته نماز جمعه شهرکرد در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) این شهر با اشاره به اینکه راه سعادت و خوشبختی انسان ها در گرو کسب تقوای الهی است، بیان کرد: کسب تقوالی الهی موجب سعادتمندی انسان ها می شود. وی گفت:دشمن اجرای توطئه […]
دشمن به دنبال قرار دادن فرقه‌ها در مقابل نظام اسلامی است

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمد علی نکونام در خطبه های این هفته نماز جمعه شهرکرد در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) این شهر با اشاره به اینکه راه سعادت و خوشبختی انسان ها در گرو کسب تقوای الهی است، بیان کرد: کسب تقوالی الهی موجب سعادتمندی انسان ها می شود.

وی گفت:دشمن اجرای توطئه های مختلف را در سطح کشور در دستور کار قرار داده است و تمام هدف آن خدشه دار کردن وحدت حاکم در کشور است.

خبر جدید  جدول پخش برنامه های سیمای چهارمحال و بختیاری

نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد با بیان اینکه دشمن به دنبال قرار دادن فرقه ها در مقابل نظام اسلامی است، بیان کرد: فرقه ها و کسانی که دارای عقاید مختلف هستند نباید بازیچه دشمن شوند.

دشمن به دنبال خدشه دار کردت وحدت حاکم در جامعه است

وی بیان کرد: وحدت و همدلی مهمترین قدرت در برابر دشمن است و دشمن می خواهد با خدشه دار کردن وحدت حاکم در کشور، امنیت کشور را دچار مشکل کند.

خبر جدید  از چالش آب سیستان تا تراژدی هیرمند و هامون

وی با اشاره به شهادت ماموران نیروی انتظامی در خیابان پاسداران تهران، بیان کرد: باید تلاش کرد از وقوع این حوادث در سطح کشور جلوگیری شود و بهانه ای به دشمن داده نشود.

نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد در ادامه با اشاره به اینکه حرکت در مسیر اقتصاد مقاومتی زمینه ساز توسعه و پیشرفت کشور است، بیان کرد: باید تلاش کرد که در تمام بخش های اقتصادی، اقتصاد مقاومتی مورد توجه قرار گیرد.

خبر جدید  دیدار هیئات مذهبی،رمندگان اسلام ومداحان با امام جمعه شهرکرد

وی بیان کرد: تحقق اقتصاد مقاومتی زمینه ساز کاهش وابستگی ها به خارج از کشور می شود.

نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد بیان کرد: مسئولان باید با تمام توان در مسیر تحقق اقتصاد مقاومتی حرکت کنند.

0/5 (0 نقد و بررسی)