بانک پاسارگاد
18:18:50 - پنج‌شنبه 15 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دشمن به دنبال ایجاد یاس و ناامیدی در کشور است
به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام غلامحسین محسنی اژه ای ظهر پنج شنبه در مراسم انتصاب رئیس کل دادگستری چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه افزایش اعتبارات قوه قضاییه ضروری است، اظهار داشت: قوه قضاییه به۲۳۰ هزار میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد. کمبود بودجه و نیرو موجب طولانی شدن رسیدگی به پرونده های دادگستری […]
دشمن به دنبال ایجاد یاس و ناامیدی در کشور است

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام غلامحسین محسنی اژه ای ظهر پنج شنبه در مراسم انتصاب رئیس کل دادگستری چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه افزایش اعتبارات قوه قضاییه ضروری است، اظهار داشت: قوه قضاییه به۲۳۰ هزار میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.

کمبود بودجه و نیرو موجب طولانی شدن رسیدگی به پرونده های دادگستری شده است

وی تصریح کرد: کمبود بودجه و نیرو موجب طولانی شدن رسیدگی به پرونده های دادگستری شده است.

سخنگوی قوه قضاییه و معاون اول قوه قضاییه بیان کرد: طی برنامه پنجم توسعه به قوه قضاییه اجازه داده شده است که سالانه ۸۰۰ قاضی استخدام کند تا در پایان برنامه پنجم قوه قضاییه دارای چهار هزار قاضی باشد.

خبر جدید  مادرزادی بودن 60 درصد معلولیتها در استان

وی بیان کرد: در حال حاضر هیچ استخدامی در برنامه ششم توسعه نباید انجام شود.

دشمن به دنبال ایجاد یاس و نا امیدی در کشور است

سخنگوی قوه قضاییه و معاون اول قوه قضاییه با اشاره به اینکه دولت ۸۰ هزار میلیارد ریال اعتبار برای سال ۹۷ قوه قضاییه اختصاص داده است، بیان کرد: در مجلس شورای اسلامی هشت هزار میلیارد ریال اعتبار دیگر به آن اظافه شد.

خبر جدید  پیش بینی بارش برف در چهارمحال و بختیاری

وی تاکید کرد: این میزان اعتبار یک سوم اعتبار مورد نیاز قوه قضاییه است و باید تلاش شود که اعتبارات این قوه افزایش یابد.

سخنگوی قوه قضاییه و معاون اول قوه قضاییه در ادامه با اشاره به اینکه دشمن به دنبال ایجاد یاس و نا امیدی در کشور است، بیان کرد: دشمن برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی می خواهد روحیه یاس و نا امیدی در جامعه ایجاد کند.

وی تاکید کرد: ایجاد نشاط در جامعه و حفظ وحدت و همدلی  در جامعه ضروری است.

خبر جدید  ساخت درمانگاه تامین اجتماعی در اردل، بروجن و سامان در دستورکار است

رعایت انصاف و عدالت از ایجاد شایعات جلوگیری می کند

وی با اشاره به اینکه رعایت عدالت و انصاف در همه امور  ضروری است، بیان کرد: باید در گفتار، نوشتار و رفتار انصاف مورد توجه قرار گیرد.

سخنگوی قوه قضاییه و معاون اول قوه قضاییه ادامه داد: ایجاد بسیاری از شایعات به خاطر نداشتن انصاف در گفتار و رفتار است و اگر با عدالت و انصاف رفتار شود از ایجاد شایعات جلویگری می شود.

0/5 (0 نقد و بررسی)