بانک پاسارگاد
9:54:19 - یکشنبه 18 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دشمن با تمام تجهیزات به دنبال براندازی نظام اسلامی است
نشست بصیرتی به همت بسیج فرهنگیان بخش خانمیرزا در شهرستان لردگان برگزار شد . به گزارش خبرگزاری از استان چهارمحال و بختیاری؛ حسن فرامرزی در نشست بصیرتی فرهنگیان بسیجی خانمیرزا اظهار کرد: دشمن با تمام تجهیزات به دنبال براندازی نظام اسلامی است. کارشناس سیاسی در ادامه به نقشه‌های دشمنان بر علیه نظام اشاره کرد و افزود: […]
دشمن با تمام تجهیزات به دنبال براندازی نظام اسلامی است

نشست بصیرتی به همت بسیج فرهنگیان بخش خانمیرزا در شهرستان لردگان برگزار شد .

به گزارش خبرگزاری از استان چهارمحال و بختیاری؛ حسن فرامرزی در نشست بصیرتی فرهنگیان بسیجی خانمیرزا اظهار کرد: دشمن با تمام تجهیزات به دنبال براندازی نظام اسلامی است.

کارشناس سیاسی در ادامه به نقشه‌های دشمنان بر علیه نظام اشاره کرد و افزود: با پیروزی انقلاب اسلامی در سال ۵۷ و برپایی حکومت اسلامی شیعی دشمنان در یافتند که این نظام با این نوع حومت به ضرر آنهاست و به دنیال براندازی و ساقط نمودن انقلاب اسلامی  افتادند.

وی تشریح کرد: از جمله اقدامات آن‌‎ها  می‎توان به جنگ تحمیل اشاره کرد که قصد داشتند نظام را در نطفه خاموش کنند ولی به برکت عنایات الهی و جوانان انقلابی در صحنه جنگ تحمیلی باعث بقاء و مستحکم شدن پایه های حکومت اسلامی شد.

فرامرزی بیان کرد: ترورهای کور منافقین،فتنه های داخلی ، ترور دانشمندان هسته ای، فتنه ۸۸ ، فتنه ۹۶ و جنگ فضای مجازی از دیگیر اقدامات دشمنانم است که با برنامه ریزی دقیق آنها را پیگیری کردند و بحمد الله با هوشیاری ملت فتنه ها خاموش شد و لی ضربه هایی هم به نظام وارد کرد.

وی افزود: فرهنگیان در سنگر تعلیم و تربیت وظیفه سنگینی دارند که می بایست با بیان مسائل روز دنیا نسل های جدید را آگاهی بخشیده و آنها را از نقشه های شوم دشمنان باخبر نمایند تا نسلهای آینده کشور بتوانند کشتی نظام اسلامی را با قدرت بیشتری به پیش ببرند.