بانک پاسارگاد
6:25:14 - سه‌شنبه 6 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دشمنان در پی استحاله انقلاب هستند
گروه جهاد و حماسه: استاد حوزه و دانشگاه بابیان اینکه ما امروز در دانشگاه امام حسین (ع) زندگی می‌کنیم و دشمنان در پی استحاله انقلاب هستند، خاطرنشان کرد: امروز دشمن بانفوذ در میان مردم به دنبال ناامید کردن جامعه است. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا) از چهارمحال و بختیاری، حجت‌الاسلام‌والمسلمین ابوالفضل صابری اراکی، استاد […]
دشمنان در پی استحاله انقلاب هستند

گروه جهاد و حماسه: استاد حوزه و دانشگاه بابیان اینکه ما امروز در دانشگاه امام حسین (ع) زندگی می‌کنیم و دشمنان در پی استحاله انقلاب هستند، خاطرنشان کرد: امروز دشمن بانفوذ در میان مردم به دنبال ناامید کردن جامعه است.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا) از چهارمحال و بختیاری، حجت‌الاسلام‌والمسلمین ابوالفضل صابری اراکی، استاد حوزه و دانشگاه، شب گذشته ۱۴ بهمن‌ماه در آیین گرامیداشت شهادت حضرت زهرا (س) و یادواره شهدای کوهرنگ که در مسجد امام حسین (ع) کوهرنگ برگزار شد، با تسلیت ایام شهادت حضرت زهرا (س) و دهه فجر انقلاب اسلامی، گفت: برخی با شنیدن نام انقلاب سال ۵۷ را به یاد می‌آورند درحالی‌که خداوند متعال با بعثت نبی اکرم (ص) انقلابی در کل بشریت ایجاد کرد.
کارشناس مذهبی رسانه ملی اظهار کرد: انقلاب حضرت فاطمه (س) به نام انقلاب فاطمی برگرفته از انقلاب حضرت پیامبر اکرم (ص) بود که در تاریخ بشریت ایجاد کرد.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین صابری اراکی با اشاره به اینکه قبل از بعثت پیامبر و در دوران جاهلیت بسیاری از مردم بت‌پرست بودند و دختران را زنده به گور می‌کردند و ازدواج برای آنان معنایی نداشت، افزود: بعثت پیامبر اکرم (ص) آغاز یک انقلاب بزرگ فرهنگی در همه عالم بود.
استاد حوزه و دانشگاه تصریح کرد: ما متاسفانه واژه انقلاب را در صدر انقلاب اسلامی ایران می‌دانیم در حالی که انقلاب فرهنگی اصلی توسط پیامبر خاتم (ص) اتفاق افتاد.
حجت‌الاسلام و المسلمین صابری اراکی با بیان اینکه بسیاری از جوانان ادعا دارند که در عصر حاضر و با وجود امکانات پیشرفته عرصه گناه بیشتر است، تصریح کرد: ما اکنون یک جاهلیت مدرن مانند سال های قبل از بعثت پیامبر (ص) را تجربه می‌کنیم در حالی که جنایات و گناهان امروز به جنایات سال های قبل از بعثت قابل مقایسه نیست.
کارشناس مذهبی رسانه ملی خاطرنشان کرد: پیامبر اکرم (ص) یک انقلاب بزرگ فرهنگ ایجاد کرد و پرچم این انقلاب را به دست حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) دادند اما دشمنان اسلام که به دنبال برگشت جامعه را به زمان جاهلیت بودند حضرت علی (ع) را خانه‌نشین کردند.
حجت‌الاسلام و المسلمین صابری اراکی تصریح کرد: اگر دشمنان اسلام پس از رحلت پیامبر اجازه امامت به امام علی (ع) می‌دانند، اکنون دین مبین اسلام در تارک دنیا می‌درخشید.
اداره دنیا با جاهلیت؛ علت مخالفت با انقلاب اسلامی
استاد حوزه و دانشگاه ادامه داد: امروز علت مخالفت با انقلاب اسلامی و عصبانیت دشمنان انقلاب این است که می‌خواهند دنیا را با جاهلیت اداره کنند لذا با ملت هایی که بیدارگر هستند دشمنی می‌کنند.
حجت‌الاسلام و المسلمین صابری اراکی با بیان اینکه ما امروز در دانشگاه امام حسین (ع) زندگی می‌کنیم و دشمنان در پی استحاله انقلاب هستند، خاطرنشان کرد: امروز دشمن با نفوذ در میان مردم به دنبال ناامید کردن جامعه است.
استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب که مشکلات و کاستی ها، مسائل اقتصادی، گرانی و بیکاری در کشور وجود دارد اما نباید این مسائل بهانه‌ای در دست دشمنان برای تخریب انقلاب باشد، عنوان کرد: دشمنان انقلاب از رهبری انتظار دارند مانند رژیم آل سعود با آن‌ها برخورد کند اما هرگز به چنین هدفی نخواهند رسید.
حجت‌الاسلام و المسلمین صابری اراکی با اشاره به لباس بختیاری، اظهار کر: درود بر این لباس سنتی شما، بختیاری‌ها عین غیرت هستند و مملکت به وجودشان افتخار می‌کند و می‌بالد اما نباید مغرور شوید زیرا دشمن با نفوذ خود به دنبال استحاله انقلاب است لذا همه گروه ها و قشرها در خطر هجمه‌های دشمن‌اند.
کارشناس مذهبی رسانه ملی با اشاره به اینکه پیامبر یک انقلاب بزرگ جهانی تشکیل داد و اکنون این انقلاب در اختیار ماست، ادامه داد: وظیفه ما در قبال انقلاب این است که نگذاریم این پرچم بر زمین بماند.
حجت‌الاسلام و المسلمین صابری اراکی با بیان اینکه دشمنان اسلام و انقلاب همه ذائقه هایمان را عوض کرده اند، تصریح کرد: آن‌ها در پی آنند مردم را ناامید کرده و به زمان جاهلیت برگردانند اما کور خوانده اند زیرا این مملکت امام زمان دارد.
استاد حوزه و دانشگاه با تاکید بر اینکه انقلاب دستاوردهای بسیاری برای مردم داشته است هرچند کاستی ها نیز وجود دارد، تصریح کرد: انشالله با همت مسئولان و همکاری و همدلی مردم مشکلات کمتر خواهد شد.

خبر جدید  فضای تکاملی و انسان‌ساز در دانشگاه به وجود آورده شود

0/5 (0 نقد و بررسی)