بانک پاسارگاد
1:18:00 - چهارشنبه 16 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دستاورد های انقلاب اسلامی برای نسل جوان جامعه تبیین شود
شهرکرد- نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد گفت: دستاورد های انقلاب اسلامی برای نسل جوان جامعه تبیین شود.
دستاورد های انقلاب اسلامی برای نسل جوان جامعه تبیین شود

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمد علی نکونام بعد از ظهر سه شنبه در جمع کمیته روستای و عشایری چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه دستاورد های انقلاب اسلامی برای نسل جوان جامعه تبیین شود، اظهار داشت: کشور به برکت انقلاب اسلامی توسعه یافت.

نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد اظهار داشت: امروز اقتدار و عزت کشور از برکت انقلاب اسلامی است.

وی با اشاره به اینکه اقتدار و عزت امروز کشور بر کسی پوشیده نیست، عنوان کرد: دشمنی آمریکا با نظام اسلامی به خاطر ماهیت استکبار ستیزی انقلاب اسلامی است.

خبر جدید  مسابقات آزاد تیراندازی در شهرکرد برگزار می شود

نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد با اشاره به اینکه دشمن با جنگ روانی خود به دنبالی القای نا امیدی در کشور است، بیان کرد: رسانه ها رابط بین مردم و مسئولان هستند.

وی بیان کرد: دشمن می خواهد با ایجاد نا امیدی در کشور به اهداف شوم خود جامعه عمل بپوشاند.

تبیین دستاورد های انقلاب اسلامی خدمت بزرگی به اسلام و انقلاب است

وی با اشاره به اینکه برنامه های انقلاب اسلامی باید به گونه ای برگزار شود که موجب نشاط و امید در جامعه شود، اظهار داشت: از تمام ظرفیت ها باید برای بیان دستاورد های انقلاب بهره گرفت.

خبر جدید  یک میلیون اصله نهال درخت میوه در چهارمحال و بختیاری توزیع می شود

نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد با اشاره به اینکه دستاورد های انقلاب اسلامی در چهارمحال و بختیاری تشریح شود، اظهار داشت: تبیین دستارد های انقلاب اسلامی موجب خنثی شدن توطئه های دشمن می شود.

وی تاکید کرد: تبیین دستاورد های انقلاب اسلامی خدمت بزرگی به اسلام و انقلاب است.

خبر جدید  مهاجرت نیروی انسانی یکی از مهمترین مشکلات در کشور است

نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد با اشاره به اینکه مدیران در مسیر تبیین دستارد های انقلاب اسلامی حرکت کنند، اظهار داشت: دستاورد های انقلاب اسلامی باید به صورت شفاف در جامعه بیان شود.

کد خبر ۴۵۱۴۳۰۹


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)