بانک پاسارگاد
2:03:39 - چهارشنبه 16 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دستاوردهای انقلاب در عرصه های مختلف تحسین برانگیز است
شهرکرد- ایرنا- نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد گفت: دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب اسلامی در تمامی عرصه ها و علوم مختلف تحسین برانگیز و قابل مقایسه با دوران طاغوت نیست.
دستاوردهای انقلاب در عرصه های مختلف تحسین برانگیز است

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام محمد علی نکونام روز سه شنبه در جمع اعضای کمیته روستایی، عشایری ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: ایران اسلامی در عرصه های سیاسی، فرهنگی، علمی و سایر حوزه ها به یکی از کشورهای صاحب نام تبدیل شده است و برای تداوم این پیشرفت ها ، باید آرمان ها و دستاوردهای ارزشمند انقلاب همواره برای نسل جوان بازگو شود.
وی ، با بیان اینکه دشمن از قدرت ایران در منطقه در هراس است، تصریح کرد : نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب به دستاوردهای مهم و اثرگذاری در حوزه های مختلف دست یافته که موجب حیرت و عصبانیت استکبار شده است.
وی اضافه کرد: در مقطع حساس کنونی نظام جمهوری اسلامی ایران ، نظام سلطه تمامیت انقلاب اسلامی را هدف هجمه خود قرار داده است.
نکونام ، با بیان اینکه عزت و قدرت نظام اسلامی بر جهانیان پوشیده نیست و این اقتدار انقلاب دنیا را متحیر کرده است ، افزود: علت دشمنی آمریکا با ایران و اینکه نمی خواهد ۴۰ سالگی انقلاب را ببیند، در ماهیت استکبار ستیز انقلاب اسلامی است.
امام جمعه شهرکرد افزود: : نکوداشت چهلمین سالگرد انقلاب پاسخی محکم به شیطنت های آمریکا و همه کسانی است که به دنبال ناکارآمد جلوه دادن نظام و این انقلاب هستند.
حجت الاسلام محمد علی نکونام افزود : بازگو کردن دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی برای جوانان و نوجوانان ضروری است و بیان آن باعث باور یقین در افکار عمومی می شود.
امام جمعه شهرکرد تصریح کرد: مردم از ابتدای پیروزی انقلاب با وجود مشکلات مختلف، پای نظام خود ثابت قدم ایستاده اند و باید برخی مشکلات را برای مردم بازگو کرد، چرا که مردم در صورت آگاهی از آن همراه تر می شوند.
وی افزود:برخی یاوه گویان اذعان داشتند که نباید گذاشت مردم ایران جشن ۴۰ سالگی پیروزی انقلاب خود را ببینند ، اما با وجود توطئه های مختلف دشمنان باید برنامه های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب را به بهترین وجه ممکن برگزار کرد.
نکونام اظهار داشت: برنامه های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب به گونه ای اجرا شود که باعث افزایش امید و نشاط در جامعه و آبی بر آتش توطئه های دشمنان باشد.
به گزارش ایرنا، در این آیین اعضای کمیته روستایی و عشایری ستاد دهه فجر چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی شهرستانهای ۹ گانه چهارمحال و بختیاری به بیان برنامه های خود بحث و تبادل نظر کردند
۶۱۹۹/۲۰۹۷

خبر جدید  خطیب جمعه شهرکرد: دمکراسی در آمریکا تنها یک شعار است


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)