بانک پاسارگاد
11:16:49 - سه‌شنبه 15 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
درآمدزایی اجاره اماکن ورزشی در چهارمحال و بختیاری ۲۰ درصد افزایش یافت
معاون توسعه معاون توسعه منابع و پشتیبانی ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری گفت: درآمدزایی ورزش و جوانان استان از محل اجاره اماکن ورزشی از ابتدای سال جاری تاکنون ۲۰ درصد رشد داشته است.
درآمدزایی اجاره اماکن ورزشی در چهارمحال و بختیاری ۲۰ درصد افزایش یافت

مهراب ملکمحمدی در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در شهرکرد اظهار داشت: درآمدزایی ورزش و جوانان استان از محل اجاره اماکن ورزشی از ابتدای سال جاری تاکنون ۲۰ درصد رشد داشته به درآمد اماکن به ۱۳ میلیارد ریال افزایش یافته است.

وی افزود: این مبلغ دریافتی از اجاره اماکن در شهرستانها براساس بخشنامه و قوانین در قالب کمسیون ۵ قانون الحاق و متناسب با سرانه ورزشی و فعالیتهای صورت گرفته در حوزه ورزش همان شهرستان هزینه میشود.

معاون توسعه معاون توسعه منابع و پشتیبانی ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری بیان کرد: پیگیری بحث ماده ۲۷ و مشارکت بخش خصوصی در تکمیل و بهرهبرداری پروژههای نیمه تمام، پیگیری جذب حداکثری اعتبارات تخصیص یافته از محل اعتبارات ملی و استانی، جذب نیروی انسانی و خرید وسایل نقلیه یکی از اولویتهای حوزه پشتیبانی ورزش و جوانان استان میباشد.

خبر جدید  «شهرکرد ـ فارسان» پر ترددترین محور نوروزی چهارمحال و بختیاری

ملکمحمدی واگذاری اماکن ورزشی به بخش خصوصی را نوعی حمایت از اشتغال جوانان دانست و خاطرنشان کرد: در حال حاضر ۱۳۷سالن ورزشی در کل استان به بخش خصوصی واگذار شده است.

انتهای پیام/ح


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)