بانک پاسارگاد
10:50:26 - شنبه 10 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
خوداتکایی هر استان راهبرد نهایی پدافند غیرعامل است
به گزارش خبرنگار مهر، غلامعلی حیدری ظهر چهارشنبه در نشست پدافند غیر عامل چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه خوداتکایی هر استان راهبرد نهایی پدافند غیر عامل است، اظهار داشت: باید تلاش کرد که در مسیر تحقق اقتصاد مقاومتی حرکت کرد. وی بیان کرد: تحقق اقتصاد مقاومتی در هر استان زمینه ساز حل بسیاری […]
خوداتکایی هر استان راهبرد نهایی پدافند غیرعامل است

به گزارش خبرنگار مهر، غلامعلی حیدری ظهر چهارشنبه در نشست پدافند غیر عامل چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه خوداتکایی هر استان راهبرد نهایی پدافند غیر عامل است، اظهار داشت: باید تلاش کرد که در مسیر تحقق اقتصاد مقاومتی حرکت کرد.

وی بیان کرد: تحقق اقتصاد مقاومتی در هر استان زمینه ساز حل بسیاری از مشکلات در بخش پدافند غیر عامل است.

خبر جدید  شهرکرد،میزبان همایش ملی همایش حفظ واحیای گونه گیاهی "کرفس کوهی"

معاون بسیج و امور استان های سازمان پدافند غیرعامل کشور ادامه داد: افزایش رضایت مردمی در جامعه با تحقق اقتصاد مقاومت محقق می شود و باید در این بخش آسیب شناسی صورت گیرد.

وی تاکید کرد: در حال حاضر ۶۰ درصد انرژی نیروگاه های برق از گاز طبیعی تامین می شود که لازم است زمینه برای چند منظوره شدن انرژی مورد نیاز این نیروگاه ها فراهم شود.

خبر جدید  رسانه‌ها در زمینه اصلاح الگوی مصرف آب اطلاع رسانی کنند

تامین آب پایدار در شهرها و روستاها در سطح کشور ضروری است

وی بیان کرد: تهدیدات مختلف همیشه جوامع محلی را تهدید می کند که باید آسیب شناسی در این بخش مورد توجه بیشتر قرار گیرد.

وی ادامه داد: حفط سلامت انسان ها و کاهش تلفات در هنگام حادثه، حفظ زیر ساخت ها و تداوم فعالیت آنها، کاهش آسیب پذیری در مقابله با تهدیدات از مهمترین اهداف پدافند غیر عامل است.

خبر جدید  نامگذاری هفته فقه و فقاهت در چهارمحال و بختیاری

معاون بسیج و امور استان های سازمان پدافند غیرعامل کشور بیان کرد: در بخش آب باید آسیب ها توسط کارگروه مشخص شناسایی و تلاش شود که زمینه حفظ پایدار آب در شهرها و روستاها فراهم تا مشکلی در این بخش ایجاد نشود.

0/5 (0 نقد و بررسی)