بانک پاسارگاد
14:12:31 - شنبه 10 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
خواستگاه انقلاب اسلامی مسجد، توجه به اهل‌بیت و هیئت‌های مذهبی بود
گروه فرهنگی: معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی اداره كل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری بابیان اینکه انقلاب ما انقلاب فرهنگی بود، گفت: خواستگاه انقلاب اسلامی مسجد، توجه به اهل‌بیت و هیئت‌های مذهبی، بود. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا) از چهارمحال و بختیاری، حجت‌الاسلام سید عزیز الله میراحمدی، با بیان اینکه انقلاب ما انقلاب فرهنگی […]
خواستگاه انقلاب اسلامی مسجد، توجه به اهل‌بیت و هیئت‌های مذهبی بود

گروه فرهنگی: معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی اداره كل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری بابیان اینکه انقلاب ما انقلاب فرهنگی بود، گفت: خواستگاه انقلاب اسلامی مسجد، توجه به اهل‌بیت و هیئت‌های مذهبی، بود.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا) از چهارمحال و بختیاری، حجت‌الاسلام سید عزیز الله میراحمدی، با بیان اینکه انقلاب ما انقلاب فرهنگی بود، روز گذشته در مراسم گرامی داشت ۲۰ بهمن که در مهدیه مصلی امام خمینی (ره) شهرکرد برگزار شد، با مقایسه ی دو جامعه ی قبل و بعد از انقلاب گفت: باید شکر گذار نعمت انقلاب اسلامی باشیم.
حجت الاسلام میراحمدی با بیان به دستاورد های انقلاب اسلامی، افزود: درست است که در جامعه مشکلات و معضلات اقتصادی و اجتماعی وجود دارد و این هم به خاطر دشمنان داخلی و خارجی، انقلاب و اسلام است، ولی دشمنان این مرز و بوم باید بدانند این ملت لحظه ای از آرمان ها و اعتقادات خود غافل نمی شوند و در مقابل ظلم و استکبار قدمی عقب نمی روند.
معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی اداره كل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری ادامه داد: ملت سر افراز ایران اسلامی از همان اوایل پیروزی انقلاب مورد هجوم دسیسه های غرب بود و مشکلاتی از جمله وجود گروهک هاو بعد از آن جنگ تحمیلی و در ادامه تحریم های اقتصادی و در حال حاضر هم هجمه های عظیم فرهنگی را پشت سر خواهد گذاشت و به حول و قوه ی الهی این پرچم را به صاحب اصلی آن یعنی حضرت حجت علیه السلام تحویل خواهد داد.
وی با اشاره به اینکه ملت شهید پرور ایران اسلامی الگوی کشور های آزاده و خواهان آزادی است، بیان کرد: ما این انقلاب را به سر تا سر جهان منتشر خواهیم کرد و دشمنان باید بدانند ظلم و ستم پایدار نخواهد بود و طبق فرموده ی خداوند کریم حق ماندنی است و باطل روزی باید نابود شود.
حجت الاسلام میر احمدی گفت: لطف خداوند در تمام لحظه لحظه های انقلاب اسلامی پشتیبان و حامی ملت ایران بوده است و یکی از شاخصه های انقلاب اسلامی که آن را با دیگر انقلاب های جهان متمایز می کند این بود که این انقلاب انقلاب فرهنگی بود.
وی ادامه داد: خواستگاه انقلاب ما مسجد، عزاداری های عاشورا و محرم، توجه به اهل بیت و هیئت های مذهبی، بود و توجه به دین اسلام را امام خمینی (ره) در دنیا زنده کرد و باید لحظه ای فکر کنیم اگر انقلاب نمی شود آیا دین اسلام وضعیت امروز را داشت؟
معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی اداره كل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری بیان کرد: اگر این انقلاب رخ نمی داد شاید امروز نامی از فلسطین نبود و شاید توجه و رویکرد مردم به دین به گونه ی امروزی نبود و جایگاهی که جامعه ی اسلامی امروز در جهان دارد به برکت انقلاب اسلامی است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به نهاد های شکل گرفته بعد از انقلاب اشاره کرد و افزود: یکی از این نهاد های انقلابی که برکات زیادی در جامعه ی اسلامی داشته است، سازمان تبلیغات اسلامی است.
حجت الاسلام میراحمدی اعزام مبلغ در تمامی مناسبت های ملی و مذهبی، در هشت سال دفاع مقدس، تشکیل، ساماندهی و مدیریت ۱۴۰۰ هیئت مذهبی، شناسایی و سامندهی ۹۰۰ مداح اهل بیت علیهم السلام، افتتاح و راه اندازی ۱۷۰ خانه قرآن شهری و روستایی در استان چهار محال و بختیاری را از جمله فعالیت های اداره کل تبلیغات اسلامی دانست.
وی افزود: شرکت این اداره کل در ۲۸ کارگروه و ستاد، افتتاح و راه اندازی ۵ بابا دبیرستان علوم و معارف اسلامی صدرا در شهرستان های فارسان و بروجن، استقرار ۶۲ مبلغ در نقاط روستایی از دیگر فعالیت های این اداره کل است.
گفتنی است، مراسم گرامی داشت ۲۰ بهمن جمعه ۲۰ بهمن ۹۶ در مهدیه ی مصلی نماز جمعه ی شهرکرد با مشارکت کمیته ی قرآن و هیئت های مذهبی و کمیته ی فضاسازی و تزئینات شهری برگزار شد.

خبر جدید  طرح فولادسازی سفید دشت به پیشرفت 63 درصدی رسید

0/5 (0 نقد و بررسی)