بانک پاسارگاد
4:40:50 - یکشنبه 11 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
خنثی شدن توطئه‌های دشمن با حضور پررنگ مردم در صحنه
عضو شورای بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: ما فرزندان همان پدرانی هستیم که زمانی شاه خائن را از کشور ایران بیرون کردند و حماسه ۹ دی را آفریدند و همیشه شاهد بودیم که توطئه‌های دشمنان با حضور پررنگ مردم در صحنه خنثی می‌شود. به گزارش خبرگزاری بسیج استان چهارمحال و بختیاری به نقل […]
خنثی شدن توطئه‌های دشمن با حضور پررنگ مردم در صحنه

عضو شورای بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: ما فرزندان همان پدرانی هستیم که زمانی شاه خائن را از کشور ایران بیرون کردند و حماسه ۹ دی را آفریدند و همیشه شاهد بودیم که توطئه‌های دشمنان با حضور پررنگ مردم در صحنه خنثی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری بسیج استان چهارمحال و بختیاری به نقل از فارس، مژده نادعلی با اشاره به اهمیت حضور مردم و به‌ویژه جوانان در راهپیمایی ۲۲ بهمن، اظهار کرد: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری در راستای تأثیر نقش نسل سوم و چهارم انقلاب اسلامی در پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی، جوانان و نوجوانان باید مصمم‌تر از همیشه در صحنه حضور داشته باشند.

خبر جدید  تشکیل ستاد مدیریت بحران در کیار/ ۳۲ کوهنورد در منطقه حضور دارند

وی با اشاره به اینکه حضور نسل سوم و چهارم انقلاب در راهپیمایی ۲۲ بهمن موجب ناامیدی دشمن از اهداف خود می‌شود، عنوان کرد: دشمن درصدد است با ایجاد موج ناامیدی در بین جوانان، القا کند که جوانان و نوجوانان موافق آرمان‌های انقلاب اسلامی نیستند، بنابراین حضور نسل سوم و چهارم در راهپیمایی ۲۲ بهمن نقشه‌های دشمنان را نقش بر آب می‌کند.

خبر جدید  عروج مُبلغ جهادگر تبریزی در چهارمحال و بختیاری

مسؤول فرهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد با دعوت نسل سوم و چهارم انقلاب به حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن، افزود: ما فرزندان همان پدرانی هستیم که زمانی شاه خائن را از کشور ایران بیرون کردند و حماسه ۹ دی را آفریدند و همیشه شاهد بودیم که توطئه‌های دشمنان با حضور پررنگ مردم در صحنه خنثی می‌شود.

خبر جدید  همایش تجلیل از طلاب و روحانیون ایثارگر چهارمحال و بختیاری

0/5 (0 نقد و بررسی)