بانک پاسارگاد
12:12:00 - دوشنبه 14 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حوزه مبارزه با موادمخدر نیازمند بازتعریف است
شهرکرد- ایرنا- دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر چهارمحال و بختیاری گفت: حوزه مبارزه با مواد مخدر نیازمند بازتعریف است تا بتوان در حوزه پیشگیری فعالیت های بیشتری انجام داد.
حوزه مبارزه با موادمخدر نیازمند بازتعریف است

سید قدیر مرتضوی روز دوشنبه در بازدید از خبرگزاری ایرنا مرکز شهرکرد
افزود: پیشگیری در حوزه مبارزه با مواد مخدر، مقدم بر درمان است و این مهم در اولویت برنامه های این ستاد قرار دارد.
وی با اشاره به اهمیت اقدامات پیشگیرانه در کاهش آسیب های اجتماعی به خصوص گرایش به موادمخدر افزود: کمرنگ بودن رویکرد پیشگیرانه مهمترین عامل افزایش آسیب ها در این حوزه است.
مرتضوی گفت: استفاده از ظرفیت های ملی موجود از جمله فضای مجازی، رسانه ها و همچنین آموزش دانش آموزان از مقاطع ابتدایی به منظور کاهش و مقابله با اعتیاد و آسیب های اجتماعی موثر است.
وی افزود: استفاده از ظرفیت فضای مجازی گامی در پیشگیری از اعتیاد و آسیب های اجتماعی است، زیرا جوانان تمایل بیشتری برای حضور در فضای مجازی دارند.
مرتضوی به گسترش مواد مخدر صنعتی و سنتی در بین اقشار مختلف از جمله مواد مخدر صنعتی در بین جوانان اشاره کرد و افزود: در راستای مقابله با اعتیاد کارکنان دولت، طرح آموزش کارکنان دولت و اجرای برنامه های پیشگیرانه در دست تهیه است.
وی به برگزاری دوره های آموزشی در مقاطع مختلف تحصیلی استان اشاره کرد و گفت: آشناسازی دانش آموزان، اولیا و فرهنگیان گام موثری در جهت کاهش آسیب های اجتماعی است.
رئیس خبرگزاری جمهوری اسلامی چهارمحال و بختیاری نیز به اهمیت برنامه های پیشگیری در حوزه مواد مخدر اشاره کرد و گفت: این رسانه ملی آمادگی همکاری در جهت تبیین اهداف پیشگیرانه موادمخدر را با حضور کارشناسان دارد.
جهانبخش صفری تصریح کرد: رسانه ها در جهت انعکاس اهداف و برنامه های حوزه مواد مخدر و نیز پیشگیری نقش موثری دارند.
وی افزود: گفتمان سازی و آگاه سازی در این حوزه با محوریت ستاد مبارزه با مواد مخدر و با کمک رسانه ها می تواند در جهت کاهش آسیب های حوزه موادمخدر بخصوص در بین جوانان راهگشا باشد.
۷۳۶۰/۶۰۲۱

خبر جدید  توزیع گوشت منجمد تا ثبات قیمت در بازار ادامه می یابد


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)