بانک پاسارگاد
15:32:29 - چهارشنبه 21 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حمایت از ۱۵ طرح تحقیقاتی پژوهشگران شهرکرد
تفاهمنامه همکاری بین صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی و دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد منعقد شد تا حمایت از ۱۵ طرح تحقیقاتی انجام شود. به گزارش ایسنا، در راستای بهره مندی پژوهشگران و فناوران کشور از حمایت‌های صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران، تفاهم‌نامه همکاری بین صندوق و دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد به […]
حمایت از ۱۵ طرح تحقیقاتی پژوهشگران شهرکرد

تفاهمنامه همکاری بین صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی و دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد منعقد شد تا حمایت از ۱۵ طرح تحقیقاتی انجام شود.

به گزارش ایسنا، در راستای بهره مندی پژوهشگران و فناوران کشور از حمایت‌های صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران، تفاهم‌نامه همکاری بین صندوق و دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد به امضای نصرت‌الله ضرغام رئیس صندوق و ارسلان خالدی فر رئیس دانشگاه رسید.

خبر جدید  بازدید فرمانده سپاه شهرکرد از پیشرفت طرح های بسیج سازندگی

بر اساس این تفاهم‌نامه، همکاری در زمینه اجرای ۱۲ طرح تحقیقاتی و ۳ طرح تحقیقاتی پسا دکترا در راستای سیاست‌ها و اولویت‌های تحقیقاتی صندوق قرار خواهد گرفت.

یکی از اهداف صندوق حمایت متوازن و عادلانه از پژوهشگران سر تا سر کشور است.

بر اساس اعلام روابط عمومی معاونت علمی ریاست‌جمهوری، صندوق درخصوص حمایت از طرح‌های پژوهشی و توسعه علمی کشور اقدامات متعددی را انجام می‌دهد. در این راستا سومین فراخوان حمایت از رساله‌های دکتری اعلام شده است؛ بنابراین پژوهشگران، محققان و فناوران کشور می‌توانند به سایت صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور به آدرس www.insf.org مراجعه کرده و از نحوه حمایت‌های صندوق در قالب حمایت از رساله‌های دکترا مطلع شوند. در سال گذشته از ۱۰۳ پایان‌نامه دکتری حمایت شده است و در اولین فراخوان امسال نیز از ۱۶۰ پایان‌نامه حمایت شده و پیش بینی می‌شود تا پایان سال این تعداد به ۳۰۰ پایان‌نامه افزایش یابد.

خبر جدید  برگزاری همایش شیرخوارگان حسینی در غرب شهرکرد

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)