بانک پاسارگاد
2:44:28 - دوشنبه 31 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حماسه ۹ دی دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی بود
شهرکرد – ایرنا – مدیر مسئول روزنامه جوان گفت: حماسه نهم دی ماه سال ۸۸ بیعت مردم با ولایت فقیه و دفاع جانانه از آرمان های انقلاب اسلامی ایران بود.
حماسه ۹ دی دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی بود

به گزارش ایرنا، عبدالله گنجی روز یکشنبه در همایش گرامیداشت سالروز ۹ دی در مصلای امام خمینی (ره) این شهر اظهار داشت: حماسه ۹ دی سال ۸۸ متاثر از قیام عاشورای حسینی و ریشه در ظلم ستیزی ملت ایران اسلامی داشت.
وی تاکید کرد : اقتدار ، قدرت و رمز عظمت انقلاب اسلامی ، نشات گرفته از نهضت عاشورا و روحیه استکبار ستیزی این قیام است.
این تحلیلگر مسائل سیاسی تصریح کرد: جرقه اصلی خروش قیام سراسری مردم انقلابی علیه رژیم سلطنتی نیز در سالروز عاشورای حسینی و در آبان ماه ۵۷ زده شد.
مدیر مسئول روزنامه جوان گفت: استکبار در ۱۰ سال اول عمر انقلاب، با راه انداختن جنگ نظامی و ترور افراد تاثیر گذار به دنبال جنگ سخت و نظامی برآمد تا پیشرفت انقلاب اسلامی را متوقف کند.
وی گفت: در طول هشت سال دفاع مقدس، رزمندگان ایران اسلامی در برابر حمله همه جانبه دشمن ایستادند و آنها را به عقب راندند.
گنجی افزود: در ۱۰دهه دوم انقلاب اسلامی ، دشمن به دنبال جنگ نرم رفت و با استفاده از تحریم ها و نفوذ فرهنگی به دنبال ضربه زدن به انقلاب اسلامی ایران بود، که با هوشیاری مقام معظم رهبری در این دهه نیز توطئه دشمن خنثی شد.
وی تاکید کرد: اکنون دشمن با راه انداختن جنگ روانی و اقتصادی می خواهد ، افکار مردم را در سر دوراهی قرار دهد اما با گذشت چهار دهه از انقلاب اسلامی مردم نشان دادند که با بصیرت خود در برابر توطئه های اقتصادی و روانی دشمن نیز ایستاده اند.
گنجی، به مساله اقتصادی نیز اشاره کرد و گفت: تک محصولی بودن درآمد اقتصادی کشور از محل فروش نفت، تنها ضعف اقتصاد کشور است که دشمن با این حربه وارد جنگ اقتصادی شده است تا با کم و زیاد کردن قیمت و استفاده از زبان تحریم و تهدید، مردم را نسبت به آرمان های انقلاب اسلامی دلسرد کند، اما مردم در برابر این توطئه دشمن نیز بصیر هستند.
به گزارش ایرنا ، در پایان این همایش، شرکت کنندگان در راستای حمایت از آرمان های انقلاب اسلامی ایران ، از سمت مصلای امام خمینی تا چهارراه بوعلی راهپیمایی کردند.
راهپیمایان با قرائت قطعنامه ۵ بندی با آرمان های انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری تجدید میثاق کردند.
۲۰۹۷/۶۱۹۹

خبر جدید  دولتمردان برای رفع مشکل اقتصادی بیشتر بکوشند


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)