بانک پاسارگاد
18:12:54 - دوشنبه 5 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حفظ طبیعت از مهمترین سفارش های اسلام است
به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمد علی نکونام ظهر دوشنبه در دیدار با مسئولان منابع طبیعی چهارمحال و بختیاری به مناسبت هفته درختکاری و منابع طبیعی با اشاره راه سعادت و خوشبختی انسان ها حرکت در مسیر کسب تقوای الهی است، بیان کرد: ترویج فرهنگ توحیدی در جامعه مورد توجه قرار گیرد. وی با […]
حفظ طبیعت از مهمترین سفارش های اسلام است

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمد علی نکونام ظهر دوشنبه در دیدار با مسئولان منابع طبیعی چهارمحال و بختیاری به مناسبت هفته درختکاری و منابع طبیعی با اشاره راه سعادت و خوشبختی انسان ها حرکت در مسیر کسب تقوای الهی است، بیان کرد: ترویج فرهنگ توحیدی در جامعه مورد توجه قرار گیرد.

وی با اشاره به اینکه طبیعت از مهمترین نشانه آیات پروردگار است، بیان کرد: حفظ طبیعت از مهمترین سفارش های اسلام است.

خبر جدید  برگزاری یادمان ستاره های شهید در شهرکرد

نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد با اشاره به اینکه حفظ منابع طبیعی ضروری است، تاکید کرد: درخت کاری از مهمترین وظایف مردم به شمار می رود که جلا دهنده جهان طبیعت است.

حفظ منابع طبیعی نقش مهمی در سلامت انسان ها دارد

وی بیان کرد: باید تلاش شود که مردم از منابع طبیعی اطراف خود بهره مند شوند.

خبر جدید  پرداخت حدود 22 میلیارد تومان از مطالبات گندمکاران

نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد با اشاره به اینکه حفظ منابع طبیعی نقش مهمی در سلامت انسان ها دارد، تاکید کرد: باید تلاش شود که مشارکت های مردمی در حفظ منابع طبیعی و محیط زیست افزایش یابد.

وی تصریح کرد: در حال حاضر  بخشی از فرهنگ حفظ منابع طبیعی و محیط زیست در جامعه نهادینه شده است و مردم نسبت این امر توجه دارند.

خبر جدید  نصب ضریح امامزاده سید اسماعیل برنجگان

نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد تاکید کرد: توزیع نهال در مدارس، مساجد و … نقش مهمی در فرهنگ سازی فرهنگ درختکاری در جامعه دارد که باید مورد توجه بیشتر قرار گیرد.

0/5 (0 نقد و بررسی)