بانک پاسارگاد
11:15:04 - سه‌شنبه 8 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حضور ‌‌سرمایه‌گذاری در روستاها سبب جلوگیری از مهاجرت روستاییان به شهرها می‌شود
رئیس شورای اسلامی شهرستان شهرکرد گفت: حضور بخش خصوصی و سرمایه‌گذاری در روستاها سبب جلوگیری از مهاجرت روستاییان به شهرها می‌شود.
حضور ‌‌سرمایه‌گذاری در روستاها سبب جلوگیری از مهاجرت روستاییان به شهرها می‌شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرکرد، آرش محمدی صبح امروز در نخستین دوره آموزشی اعضای شورا و دهیاری روستاهای این شهرستان ضمن خیرمقدم و خوشامدگویی اظهار داشت: مهمترین و اصلیترین مزیت برگزاری این دورههای آموزشی برای دهیاران و اعضای شوراها آشنایی با قوانین و پیشگیری از بروز تخلفات درحوزه روستا است.

وی افزود: دهیاران به عنوان مجریان مصوبات شوراها نقش مهمی در ایجاد درآمد پایدار در روستاها دارند و یکی از اقدامهای مهم برای توسعه پایدار در روستاها حمایت از سرمایهگذار است که با احیای ظرفیتهای موجود در روستاها میتوان در ایجاد درآمد پایدار موثر عمل کرد.

خبر جدید  چهارمحال و بختیاری| تردد در گردنه چری و شاه‌منصوری ممنوع است

رئیس شورای اسلامی شهرستان شهرکرد با بیان اینکه یکی از اولویتهای شورای شهرستان رسیدگی به مطالبات روستاها است، بیان کرد: برای روستاها چند برنامه در دستور کار قرار دادهایم اما ما باید به گونهای برنامهریزی کنیم که سرمایه گذار را بتوانیم به سمت روستاها سوق دهیم چرا که حضور بخش خصوصی و سرمایهگذاری در روستاها سبب جلوگیری از مهاجرت روستاییان به شهرها میشود.

خبر جدید  چهارمحال و بختیاری در رتبه اول کشوری توسعه آبیاری نوین قرار دارد ‌

بیشتر بخوانید:

محمدیبا بیان اینکه بعد از ۱۳ سال که از عمر شورای اسلامی شهرستان میگذرد نخستین دوره آموزشی برگزار شد، خاطرنشان کرد: امیدواریم خداوند توفیق دهد و دوستان و همکاران در مراتب بالا با شورای اسلامی شهرستان همراهی و همکاری لازم را همچون گذشته داشته باشند تا بتوانیم اینگونه برنامهها را با کیفیت بیشتر برگزار کنیم.

خبر جدید  اجتماع عظیم «حافظان خانواده» در چهارمحال و بختیاری برگزار می‌شود

وی دهیاران و شوراها را زبان گویای مردم روستا دانست و گفت: دهیاران به عنوان نهاد عمومی غیردولتی که در فضای تعاملی شوراها انتخاب شدهاند باید با آشنایی به وظایف خود زبان گویای مشکلات مردم باشند و برنامه مدونی را برای توسعه روستا تعریف کنند.

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)