بانک پاسارگاد
8:47:28 - دوشنبه 19 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حضور ۳۳۵ متسابق در مسابقات هفته قرآن و عترت چهارمحال و بختیاری
گروه فعالیت‌های قرآنی – رئیس هیئت‌مدیره اتحادیه مؤسسات فرهنگی قرآن و عترت چهارمحال و بختیاری از برگزاری یک دوره مسابقات قرآنی همزمان با هفته قرآن و عترت استان با حضور ۳۳۵ متسابق خبر داد. مرضیه خسروی، رئیس هیئت‌مدیره اتحادیه مؤسسات فرهنگی قرآن و عترت چهارمحال و بختیاری، در گفت‌وگو با ایکنا از چهارمحال و بختیاری، […]
حضور ۳۳۵ متسابق در مسابقات هفته قرآن و عترت چهارمحال و بختیاری

گروه فعالیت‌های قرآنی – رئیس هیئت‌مدیره اتحادیه مؤسسات فرهنگی قرآن و عترت چهارمحال و بختیاری از برگزاری یک دوره مسابقات قرآنی همزمان با هفته قرآن و عترت استان با حضور ۳۳۵ متسابق خبر داد.

مرضیه خسروی، رئیس هیئت‌مدیره اتحادیه مؤسسات فرهنگی قرآن و عترت چهارمحال و بختیاری، در گفت‌وگو با ایکنا از چهارمحال و بختیاری، با اشاره به اینکه مسابقات قرآن کریم به مناسبت هفته قرآن و عترت در استان برگزار شد گفت: این مسابقات در دو رده سنی زیر ۱۵ سال و بالای ۱۵ برگزار شد.
وی بابیان اینکه ۳۳۵ نفر در این مسابقات شرکت کردند اظهار کرد: ۲۵۵ نفر خواهر و ۸۰ نفر برادر در مسابقات قرآن شرکت کردند.
خسروی با اشاره به اینکه ثبت‌نام برای شرکت در این مسابقات به دو روش اینترنتی و حضوری انجام شد افزود: ۲۸۵ نفر در سایت مربوطه و ۵۰ نفر از طریق مؤسسات برای شرکت در مسابقه ثبت‌نام کردند.
رئیس هیئت‌مدیره اتحادیه مؤسسات فرهنگی قرآن و عترت چهارمحال و بختیاری با تأکید بر اینکه این مسابقات جمعه گذشته از ساعت ۸ آغاز و تا ساعت ۱ بعدازظهر ادامه داشت تصریح کرد: این مسابقات توسط ۱۲ نفر داوری می‌شد.
وی خاطرنشان کرد: شرکت‌کنندگان در این مسابقات در ۸ رشته حفظ جز ۳۰، حفظ ۳ جز، حفظ ۵ جزء، حفظ ۱۰ جزء، حفظ ۲۰ جز، حفظ کل، قرائت تحقیق و قرائت ترتیل باهم به رقابت پرداختند.
خسروی بابیان اینکه از تعداد شرکت‌کنندگان ۷۷ نفر موفق به کسب نمره حدنصاب شدند ابراز کرد: در رشته‌های حفظ امتیاز شرکت‌کنندگان از ۲۰۰ نمره و در رشته‌های قرائت از ۱۰۰ نمره حساب‌شده است.
رئیس هیئت‌مدیره اتحادیه مؤسسات فرهنگی قرآن و عترت چهارمحال و بختیاری ادامه داد: در رشته‌هایی که افراد شرکت‌کننده به حدنصاب نرسید مسابقات برگزار نشد.

خبر جدید  دعوت از دو کماندار چهارمحال و بختیاری به اردوی تیم ملی

0/5 (0 نقد و بررسی)