بانک پاسارگاد
16:31:03 - شنبه 10 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن توطئه دشمنان را خنثی می‌کند
گروه اجتماعی: حضور گسترده مردم و خلق یک ۲۲ بهمن تماشایی به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی، همه محاسبات دشمنان را به‌هم‌ریخته و توطئه آنان را خنثی کرده و اقتدار جمهوری اسلامی را به جهانیان نشان خواهد داد. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا) از چهارمحال و بختیاری، اداره کل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری […]
حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن توطئه دشمنان را خنثی می‌کند

گروه اجتماعی: حضور گسترده مردم و خلق یک ۲۲ بهمن تماشایی به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی، همه محاسبات دشمنان را به‌هم‌ریخته و توطئه آنان را خنثی کرده و اقتدار جمهوری اسلامی را به جهانیان نشان خواهد داد.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا) از چهارمحال و بختیاری، اداره کل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری با صدور بیانیه‌ای راهپیمایی ۲۲ بهمن را نمایش تماشایی اقتدار انقلاب اسلامی در پی ۳۹ سال دشمنی استکبار جهانی برشمرد.
در این بیانیه آمده است:
در روزگاری که استکبار جهانی با حیله همیشگی خود به القای ناامیدی در جامعه دامن می‌زند مردم همیشه آگاه، ایستاده و با بصیرت انقلابی، یک‌بار دیگر سرزندگی و شادابی انقلاب اسلامی را به رخ دشمنان خواهند کشید.
امروز مردم ایران باگذشت چهار دهه از انقلاب اسلامی مؤمن‌تر از همیشه به آرمان‌های امام و شهدا با عشق به انقلاب اسلامی و شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن موجب استحکام نظام می‌شوند.
حضور گسترده مردم و خلق یک ۲۲ بهمن تماشایی به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی، همه محاسبات دشمنان را به‌هم‌ریخته و توطئه آنان را خنثی کرده و اقتدار جمهوری اسلامی را به جهانیان نشان خواهد داد.
اداره کل تبلیغات اسلامی استان به همراه تشکل‌های مردمی کانون مداحان و شعرای آیینی، شورای هیئت مذهبی، اتحادیه موسسات و مراکز قرآنی، مجمع کانون های فرهنگی و تبلیغی و جمعیت بانوان فرهیخته با تبریک فرارسیدن سی و نهمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی از همه مردم دعوت می‌کند با حضور گسترده و انقلابی خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر با آرمان‌های امام راحل و شهدای انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب اسلامی میثاقی دوباره بسته و همه دشمنان را ناامید کنند.

خبر جدید  برای دستیابی به توسعه پایدار نیازمند وحدت و هم افزایی هستیم

0/5 (0 نقد و بررسی)