بانک پاسارگاد
12:21:59 - یکشنبه 11 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حضور پر شور مردم در راهپیمایی/جلوه های ویژه ۲۲ بهمن در بام ایران
خبرگزاری مهر – گروه استان ها: مردم استان چهارمحال و بختیاری با وجود هوا بسیار سرد، از ساعت های اولیه صبح برای شرکت در راهپیمایی حضور خود را اعلام کردند. راهپیمایی۲۲ بهمن در شهرکرد با حضور حماسی مردم از میدان انقلاب شهرکرد آغاز شده و هم اکنون مردم با سر دادن شعار های مختلف به […]
حضور پر شور مردم در راهپیمایی/جلوه های ویژه ۲۲ بهمن در بام ایران

خبرگزاری مهر – گروه استان ها: مردم استان چهارمحال و بختیاری با وجود هوا بسیار سرد، از ساعت های اولیه صبح برای شرکت در راهپیمایی حضور خود را اعلام کردند.

راهپیمایی۲۲ بهمن در شهرکرد با حضور حماسی مردم از میدان انقلاب شهرکرد آغاز شده و هم اکنون مردم با سر دادن شعار های مختلف به سمت میدان ۱۲ محرم و چهار راه بازار شهرکرد در حال حرکت هستند. مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال با سرد دادن شعار های الله اکبر، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آمریکا، در بهار آزادی جای شهدا و امام خالی، ولایت فقیه محور اتحاد مسلمین است و… حضور با شکوهی در راهپیمایی داشتند.

ورزشکاران استان چهارمحال و بختیاری نیز با لباس های ورزشی حضور پر رنگ در راهپیمایی امسال شهرکرد مرکز استان چهارمحال و بختیاری داشتند که حضور آنها در راهپیمایی با لباس های ورزشی جلوه ویژه ای به راهپیمایی داده بود.

خبر جدید  ۴۰۰ سازمان مردم نهاد در چهارمحال و بختیاری فعالیت می کنند

همچنین حضور آتش نشانان و نیروی امدادی هلال احمر با لباس های یکدست نیز در راهپیمایی مرکز استان جلوه دیگری ایجاد کرده بود.

راهپیمایی ۲۲ بهمن بیانگر اتحاد و همدلی مردم است

یکی از شهروندان شهرکرد در راهپیمایی ۲۲ بهمن در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار داشت: راهپیمایی ۲۲ بهمن بیانگر اتحاد و همدلی مردم و دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی است.

علی حسینی اظهار داشت: حضور پر شور مردم در راهپیمایی زمینه ساز خنثی شدن توطئه های دشمن است.

وی بیان کرد: مردم ایران بار دیگر با حضور پر شور خود در راهپیمایی توطئه های دشمن را خنثی کردند.

انقلاب اسلامی زمینه ساز توسعه و پیشرفت کشور شد

یکی دیگر از شهروندان شهرکرد در حاشیه برگزاری مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار داشت: انقلاب اسلامی زمینه ساز توسعه و پیشرفت کشور شده است و باید از این انقلاب حمایت کرد.

خبر جدید  گلریزان پهلوانان بروجنی برای نیازمندان در آستانه نوروز باستان+فیلم

حمید امیری بیان کرد: انقلاب اسلامی دست بیگانگان را از غارت ثروت های کشور قطع کرد و زمینه ساز توسعه و پیشرفت کشور شد.

وی ادامه داد: مردم با تمام وجود از انقلاب اسلامی و آرمان های آن حمایت می کنند و در این مسیر حرکت می کنند.

 برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن در ۱۴۲ نقطه چهارمحال و بختیاری

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری نیز در گفت و گو با خبرنگار مهر گفت: راهپیمایی ۲۲ بهمن در ۱۴۲ نقطه چهارمحال و بختیاری برگزار می شود.

خبر جدید  شکست خانگي تيم فوتبال ساحلی شهدای چُلیچه

علی گرجی با اشاره به اینکه راهپیمایی ۲۲ بهمن در ۱۴۲ نقطه چهارمحال و بختیاری برگزار می شود، اظهار داشت: راهپیمایی ۲۲ بهمن در شهرکرد از میدان ۱۲ محرم آغاز و تا چهار راه بازار شهرکرد برگزار می شود.

وی بیان کرد: راهپیمایی ۲۲ بهمن هر سال یک فرصت بزرگ برای مردم ایران اسلامی برای تجدید میثاق با آرمان های انقلاب و صیانت از انقلاب اسلامی و نمایش اقتدار ملی فراهم می کند.

وی اظهار داشت: دشمن به دنبال تفرقه در بین مردم و مسئولان است تا به اهداف شوم خود برسد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن و حمایت از آرمان های انقلاب اسلامی بار دیگر توطئه های دشمن را خنثی کرد.

0/5 (0 نقد و بررسی)