بانک پاسارگاد
15:02:30 - یکشنبه 11 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حضور مردم در راهپیمایی ۲۲بهمن جهاد فی سبیل الله بود
فعال رسانه‌ای استان گفت: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲بهمن جهاد فی سبیل الله بود به گزارش خبرگزاری بسیج استان چهارمحال و بختیاری؛ سجاد محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: مردم با حضور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر ثابت کردند که از آرمان‌های امام و رهبری لحظه ای عقب نشینی نخواهند کرد. […]
حضور مردم در راهپیمایی ۲۲بهمن جهاد فی سبیل الله بود

فعال رسانه‌ای استان گفت: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲بهمن جهاد فی سبیل الله بود

به گزارش خبرگزاری بسیج استان چهارمحال و بختیاری؛ سجاد محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: مردم با حضور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر ثابت کردند که از آرمان‌های امام و رهبری لحظه ای عقب نشینی نخواهند کرد.

وی با بیان اینکه مردم نشان دادند که همیشه جلوتر از مسئولان حرکت خواهند کرد عنوان داشت: این حضور پاسخی محکم به یاوه‌گویی‌های دشمنان است.

فعال رسانه‌ای استان خاطرنشان کرد: مردم با حضور و جهاد خود دشمن را سر جایش نشاندند که باید از این بصیرت مردم که سبب یأس دشمنان شده است تقدیر و تشکر کرد.

محمدی تصریح کرد: حضور مردم در صحنه‌های دفاع از انقلاب خنثی کننده توطئه دشمنان است.

وی افزود: مردم طی چهل سال، تمام توطئه‌های متوجه انقلاب اسلامی را خنثی کردند و مسؤولان باید برای حل مشکلات آنها تلاش بیشتری به خرج دهند.

فعال رسانه‌ای استان عنوان کرد: حضور پرشور ملت در راهپیمایی ۲۲ بهمن حق شناسی از امام و شهدا، حمایت از نظام اسلامی و دعوت مسؤولان به خدمت بیشتر است.

محمدی گفت: انقلابیون امروز قدرتمندتر و نیرومندتر از ابتدای انقلاب هستند و به دشمن اجازه گستاخی نخواهند داد.