بانک پاسارگاد
23:07:09 - دوشنبه 12 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حضور سرپرست اداره امور قرآنی چهارمحال و بختیاری در خانه قرآن نور دزک
گروه فعالیت‌های قرآن: کارشناس قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کیار از حضور سرپرست اداره امور قرآنی استان در جشن خانه قرآن نور دزک خبر داد. نوید قدیر دخت، کارشناس قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کیار، با اعلام این خبر، در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا) از چهارمحال و بختیاری، گفت: در این برنامه به […]
حضور سرپرست اداره امور قرآنی چهارمحال و بختیاری در خانه قرآن نور دزک

گروه فعالیت‌های قرآن: کارشناس قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کیار از حضور سرپرست اداره
امور قرآنی استان در جشن خانه قرآن نور دزک خبر داد.

نوید قدیر دخت، کارشناس قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کیار، با اعلام این خبر، در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا) از چهارمحال و بختیاری، گفت: در این برنامه به ۵ نفر از مربیان این مرکز قرآنی ۵ هدیه خواهند داد و همچنین از دو نفر از کسانی که در برنامه شرکت کردند به‌ قیدقرعه انتخاب شدند  سرپرست اداره امور قرآنی استان جوایز آن‌ها را ارسال خواهد کرد.
وی خاطرنشان کرد: این نشست ۲۱ بهمن ۹۶ در خانه قرآن نور دزک با حضور سرپرست اداره امور قرآنی استان برگزار شد.
در ادامه برنامه محسن تقی پور، سرپرست اداره امور قرآنی استان در جمع قرآن آموزان ضمن تبریک به مناسب ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی در روستای دزک گفت: قرآن آموزانی که در این مرکز قرآنی حضور دارند توفیق الهی شامل آن‌ها شده که توانسته‌اند درجلسات قرآنی شرکت کنند.
تقی پور خاطرنشان کرد: پیشرفت درخشانی در انتظار قرآن آموزان روستای دزک است و این امر در آینده‌ای نه‌چندان دور محقق خواهد شد.

خبر جدید  آغاز دوره تربیت مربی تخصصی قرآنی کودکان در چهارمحال و بختیاری

0/5 (0 نقد و بررسی)