بانک پاسارگاد
12:00:20 - سه‌شنبه 15 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حاشیه هایی بیشتر از متن
هفته نامه نورسته بام در شماره ۳۰ این نشریه در مطلبی با عنوان حاشیه هایی بیشتر از متن به موضوع عزل و نصب های جدید استان اشاره کرده است.
حاشیه هایی بیشتر از متن

در بخش هایی از این مطلب آمده است: گرچه استان کوچک ما به قول عوام «زیر پونز» در نقشه ایران است اما حاشیه های فراوان آن و مباحث سیاسی و گاها تنش های بسیار در آن، ما را از متن دور و حواشی را پررنگ جلوه داده است.
این مطلب می افزاید: بحث انتقال آب و تونل های غیرقانونی، تخلفات برخی از مدیران و عزل ایشان، تبلیغات زودهنگام مجلس شورای اسلامی، رقابت در لابی گری و گاها قوم گرایی برای تصدی پست های ارشد و میانی استان و آمار و ارقام نگران کننده در باب بیکاری و … نه تنها دردی از مردم مظلوم و نجیب استان دوا نمی کند بلکه دل مشغولی و استرس ایشان را فزاینده کرده و حاشیه را از متن پررنگ تر نموده که بجاست بزرگان استان، نماینده ولی فقیه و استاندار، نمایندگان احزاب و معتمدین شهرستانهای ۹ گانه برای برطرف کردن این معضلات اهتمام ورزند.
طرح تبدیل رودخانه کارون به جوی کارون، راهداران فرشتگان امنیت جاده ها و مروری بر رویدادهای خبری استان از دیگر مطالب این شماره هفته نامه نورسته بام است.
۷۳۶۳/۶۰۲۱

خبر جدید  عدم حمایت از ورزشکاران چهارمحالی دلیل مهاجرت به سایر استان‌ها است


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)