بانک پاسارگاد
15:07:27 - چهارشنبه 14 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حاجی‌بابایی: مدیران خصولتی عامل ایجاد مشکلات اقتصادی در کشورند
یک عضو کمسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: تنها راه برون‌رفت از شرایط کنونی اقتصاد کشور اصلاح ساختار اقتصادی است. حمیدرضا حاجی‌بابایی در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه مدیران خصولتی عامل ایجاد مشکلات اقتصادی در کشورند، اظهار داشت: مدیران خصولتی به معنای مدیرانی که یک پایشان در شرکت خصوصی خویش و یک […]
حاجی‌بابایی: مدیران خصولتی عامل ایجاد مشکلات اقتصادی در کشورند

یک عضو کمسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: تنها راه برون‌رفت از شرایط کنونی اقتصاد کشور اصلاح ساختار اقتصادی است.

حمیدرضا حاجی‌بابایی در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه مدیران خصولتی عامل ایجاد مشکلات اقتصادی در کشورند، اظهار داشت: مدیران خصولتی به معنای مدیرانی که یک پایشان در شرکت خصوصی خویش و یک پایشان در شرکت دولتی است که ضررها را از شرکت خصوصی به شرکت دولتی و درآمد و فایده‌ها را از شرکت دولتی به شرکت خصوصی منتقل می‌کنند، همچنین ایجاد شرکت‌های خصوصی برای کارکنان وزارتخانه‌ها پس از اتمام کار از جمله مشکلات موجود در اقتصاد کشور است.

خبر جدید  پوشش اسلامی متعادل است

حاجی‌بابایی در ادامه تصریح کرد: از همه مسائل مصیبت‌بارتر سیستم بانکی کشور است که امروز بانک‌ها با مواردی همچون نرخ سود افزوده، بزرگترین ضربه را به اقتصاد و تولید کشور می‌زنند و تقریبا خون تولیدگر را می‌مکند و نمی‌گذارند رشد کند.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اکنون در برنامه ششم توسعه، نظام بانکداری جدید در حال اصلاح و تعریف است و بعد از آن در صحن مجلس ارائه می‌شود.

خبر جدید  توجه ویژه به چهارمحال و بختیاری بعد از پیروزی انقلاب اسلامی

وی با اشاره به اینکه با نشستن و دستور دادن کاری انجام نمی‌شود، اضافه کرد: باید مدیران جهادی عمل کنند و در خط نخست جبهه فعالیت داشته باشند تا دیگران نیز این‌گونه عمل کنند.

حاجی‌بابایی در ادامه تاکید کرد: باید در یک فضای وحدت‌آمیز، حاشیه‌ها برداشته شود، دعواهای حزبی و گروهی کاهش یابد و مجموعه‌های اقتصادی کنار هم آیند تا به سمت افزایش تولید، اشتغال و بالا بردن معیشت مردم برویم که تحقق این امر قطعا با اراده صورت می‌گیرد.

خبر جدید  عربده کشی های دشمن همه از سر استیصال است

وی با انتقاد از برخی مصوبات، گفت: مجلس برای سال آینده سه تا چهار مصوبه مطلوب داشته است.

این عضو کمسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: سال آینده از نظر افزایش حقوق‌ها، افزایش نیافتن قیمت حامل‌های انرژی، پرداخت یارانه و عدم افزایش تعرفه کل اجناس دولتی شامل شرکت‌ها و سازمان‌های دولتی، سال خوبی برای مردم است و اجرایی شدن این موارد برای بهبود وضع اورژانسی کشور و پانسمان زخم‌های جامعه اقدام مناسبی است.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)