بانک پاسارگاد
17:47:28 - یکشنبه 11 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حاجی‌بابایی: صدها آمریکا و امثال آن نمی‌توانند آسیبی به انقلاب ایران بزنند
نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: انقلاب با رهبری مقام معظم رهبری مثل قطاری است که بر روی ریل، با سرعت بسیار بالا به مقصد نزدیک می‌شود. به گزارش ایسنا، حمیدرضا حاجی‌بابایی امروز در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه در شهرکرد، اظهار کرد: امروز آمریکا به دنبال عملی کردن توطئه‌های دیگری در خاورمیانه […]
حاجی‌بابایی: صدها آمریکا و امثال آن نمی‌توانند آسیبی به انقلاب ایران بزنند

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: انقلاب با رهبری مقام معظم رهبری مثل قطاری است که بر روی ریل، با سرعت بسیار بالا به مقصد نزدیک می‌شود.

به گزارش ایسنا، حمیدرضا حاجی‌بابایی امروز در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه در شهرکرد، اظهار کرد: امروز آمریکا به دنبال عملی کردن توطئه‌های دیگری در خاورمیانه است. 

وی با اشاره به اینکه ایران توانست آمریکا را از خاورمیانه دور کند، افزود: آمریکا به این نتیجه رسیده است که نمی‌تواند با ایران مقابله کند و اکنون جمهوری اسلامی تا دو هزار کیلومتر بیرون از مرزهای خود را در اختیار دارد و همین موجب مأیوس شدن آمریکا از حمله نظامی به ایران است. 

حاجی‌بابایی تصریح کرد: امروز توطئه آمریکا تحریم اقتصادی است و انتخاب ترامپ به عنوان رئیس جمهور آمریکا نشان این است که آمریکا در معادلات خود و در خلق معاهده‌ها به بن بست رسیده است. 

خبر جدید  جدول اوقات شرعی

وی بیان کرد: آخرین رسوایی آمریکا در نوع نگاه به موافقت‌نامه برجام بود که ناجوانمردانه هر آنچه را پیگیری کردند و بر آن مانور دادند، پشت پا زدند. 

حاجی‌بابایی تاکید کرد: ترامپ به نام بیگانه آمده است تا از همه موافقتنامه و خطوط قرمز بین‌المللی عبور کند. 

حاجی‌بابایی در خصوص اینکه آیا آمریکا از برجام بیرون می‌رود یا نه، گفت: ترامپ می‌داند ایران از اقتدار بالایی برای مقابله با آمریکا برخوردار است و ایران آنقدر در منطقه زبانزد شده است که آمریکا به خود اجازه نمی‌دهد در مقابل ایران ریسک کند. 

این عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به اینکه بنیانگذار انقلاب فرمودند ملتی جز ملت ایران از صدر اسلام این گونه یکپارچه نبوده است، افزود: امروز ملت ایران یکپارچه آمده است تا بگوید معاویه‌های زمان دیگر نمی‌توانند علی زمان را به شهادت برسانند. 

خبر جدید  مسابقات قهرمانی اسکیت در چهارمحال و بختیاری برگزار شد

وی ادامه داد: امروز در میان این ملت میلیون‌ها شهید حججی وجود دارد که حاضر هستند برای انقلاب جان‌فشانی کنند. 

حاجی‌بابایی اضافه کرد: انقلاب با رهبری مقام معظم رهبری مثل قطاری است که بر روی ریل، با سرعت بسیار بالا به مقصد نزدیک می‌شود. 

وی تصریح کرد: این انقلاب آنقدر ریشه در زمین و زمان دارد که صدها آمریکا و امثال آن نمی‌توانند آسیبی به آن بزنند و هیچ راهی برای مبارزه با این انقلاب وجود ندارد. 

حاجی‌بابایی با اشاره به اینکه حرف امام راحل این بود که اصل اساسی این انقلاب عدالت است، گفت: باید جلوی مشکلات را گرفت و همگان به یکدیگر کمک کنند تا این مهم میسر شود. 

خبر جدید  جهاد دانشگاهی تجارب خوبی در تبدیل ایده به محصول دارد

وی گفت: مردم تا آخرین قطره خون پای انقلاب ایستاده‎اند اما خواسته آنان این است که دولت، مجلس و قوه قضائیه باید جلوی فسادها را بگیرند و به هیچ کس رحم نکند. 

حاجی‌بابایی با اشاره به اینکه مطالبه‌گر اصلی در مبارزه با مفاسد رهبر انقلاب است، خاطرنشان کرد: مسئولان بسیاری صادقانه در مسیر شهدا در حال خدمت هستند اما گروهی نیز وجود دارند که مردم را نمی‌فهمند. 

این عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه مردم نقد دارند و باید شنیده شوند، گفت: مجلس مصوباتی داشته است که تا زمانی که وضعیت معیشت مردم درست نشود باید بسیاری از امورات را متوقف کرد.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)