بانک پاسارگاد
15:54:15 - جمعه 16 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جلسات عزاداری حضرت زهرا(س) با تبیین‌گری همراه باشد
نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری گفت: لازم نیست جلسات عزاداری حضرت زهرا(س) به سبک شیعه انگلیسی که همراه با خشونت است برگزار شوند زیرا این افراد می‌خواهند جامعه بشری را دفع کرده و منطق شیعه را سست کنند بنابراین باید مجالس سنگین و با تبیین‌گری برگزار شوند تا راه این حضرت همواره روشن و […]
جلسات عزاداری حضرت زهرا(س) با تبیین‌گری همراه باشد

امام جمعه شهرکرد

نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری گفت: لازم نیست جلسات عزاداری حضرت زهرا(س) به سبک شیعه انگلیسی که همراه با خشونت است برگزار شوند زیرا این افراد می‌خواهند جامعه بشری را دفع کرده و منطق شیعه را سست کنند بنابراین باید مجالس سنگین و با تبیین‌گری برگزار شوند تا راه این حضرت همواره روشن و پررهرو بماند که خوشبختانه نتوانسته‌اند به این مکتب و شیعه آسیب بزنند.

به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام محمدعلی نکونام در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرکرد، با اشاره به اینکه راهپیمایی ۲۲ بهمن با حضور گرم و صمیمی مردم و به معنای واقعی بصیرت‌گونه و در کمال وحدت برگزار شد، اظهار کرد: متحد بودن مردم، داشتن روحیه انقلابی، ولایت‌مداری و تحت امر رهبری و ایستادگی مردم علی‌رغم وجود سختی‌ها پیام مردم در راهپیمایی بود و این پیام مردم نشان می‌دهد مسئولان هم باید پای به پای مردم حرکت کنند. 
وی افزود: پیام مردم به مستکبران و معاندان این بوده که سلاح ما بمب هسته‌ای نیست و اجتماع به‌هم‌پیوسته و متعهدانه مردم سلاح ماست همچنین مستکبران بدانند مردم از انقلاب خود خسته نبوده بلکه کاراتر و پر نشاط‌تر شده‌اند و برای مردم به خیال خام خود نقشه نکشند. 
وی ضمن تسلیت به مناسبت ایام فاطمیه دوم، تصریح کرد: در این ایام باید جلسات با دقت و بصیرت برگزار شوند زیرا حادثه کربلا از آتش زدن درب خانه حضرت فاطمه آغاز شد و مساله شکستن حریم این حضرت از آن‌جا آغاز شد.
امام جمعه شهرکرد گفت: برای روشن شدن حقایق نیاز به افراط و تفریط و همچنین خشونت نبوده بلکه منطق روشن و شفاف در این جلسات لازم است.
وی ادامه داد: لازم نیست جلسات به سبک شیعه انگلیسی که همراه با خشونت است برگزار شوند زیرا این افراد می‌خواهند جامعه بشری را دفع کرده و منطق شیعه را سست کنند بنابراین باید مجالس سنگین و با تبیین‌گری برگزار شوند تا راه این حضرت همواره روشن و پر رهرو بماند که خوشبختانه نتوانسته‌اند به این مکتب و شیعه آسیب بزنند.
حجت‌الاسلام نکونام با اشاره به اینکه شیعه انگلیسی عالم به زبان نبوده و گرفتار فتنه‌ها می‌شود، تصریح کرد: شیعه عالم به وظایف است و گرفتار هیچ‌گونه فتنه‌ای نمی‌شود.
وی در ادامه گفت: کاهش نزولات آسمانی به حدودا ۷۳ درصد رسیده که لازم است مصرف بهینه و پرهیز جدی از اسراف صورت گیرد و باید خروجی شیرهای آب از منازل در کمترین حد اندازه باشد.
امام جمعه شهرکرد با اشاره به اینکه باید در مصارف خانگی، کشاورزی و صنایع دقت لازم انجام شود، گفت: همانگونه که به دنبال کم‌سوز کردن خودروها حرکت کرده‌ایم باید با کمک مسئولان و با فرهنگ‌سازی صحیح به سمت بهینه مصرف کردن آب پیش برویم.
حجت‌الاسلام نکونام با اشاره به حوادث اخیر و تکان‌دهنده در آمریکا، خاطرنشان کرد: اگر روزی در ایران اتفاقاتی رخ دهد بمب خبری دنیا به صدا در می‌آید و برای ناامن نشان دادن ایران و بدبین کردن آن کارهای مختلفی انجام می‌دادند در صورتی که هر چند روز یک مرتبه اتفاقات ناگواری در آمریکا رخ می‌دهد که این نشان از بی‌عدالتی در خبر رسانی‌ استکبار است.
وی با اشاره به ساخت سلاح‌های فراوان توسط آمریکا و در اختیار گذاشتن آن‌ها به اسراییل و ساقط شدن هواپیمای جنگنده در سوریه توسط مقاومت، گفت: آمریکا بداند با این کارها راه را به جایی نخواهد برد زیرا مقاومت تمام معادلات آن‌ها را در هم ریخت و آن‌ها را شکست داد هر چه دشمنان تلاش کنند با وجود ابهت و جلو بودن مقاومت در جهان، به جایی نخواهند رسید.
حجت‌الاسلام نکونام در ادامه با اشاره به اینکه مومنان باید به طور صحیح و طبق دستور خدا با یکدیگر برخورد کنند، تصریح کرد: همان‌گونه که غضب خدا برای شیطان، مشرکان، کفار و جنایتکاران عالم است رحمتش برای بندگان است.
وی با اشاره به اینکه شیطان قصد گمراهی بندگان را دارد، گفت: طبق دستور خدا شیطان دشمن خطرناک و آشکار افراد است از شیطان تبعیت نکرده و باید مهر، صفا و خیرخواهی نسبت به یکدیگر داشته باشید. 

خبر جدید  صنایع انتظار تهیه مواد اولیه با ارز دولتی را نداشته باشند

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)