بانک پاسارگاد
1:01:56 - پنج‌شنبه 3 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جا‌به‌جایی تناژ بار در چهارمحال و بختیاری ۱۴.۹۷ درصد افزایش یافت
مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای چهارمحال و بختیاری گفت: در ۹ ماهه امسال جابه‌جایی تناژ بار در استان ۱۴.۹۷ درصد افزایش داشته است.
جا‌به‌جایی تناژ بار در چهارمحال و بختیاری ۱۴.۹۷ درصد افزایش یافت

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرکرد،احمد جمشیدی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تناژ بار جابهجاشده در ۹ماهه اول سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۴٫۹۷ درصد افزایش داشته است.

وی افزود: در ۹ماهه سال گذشته رانندگان میزان ۲۹۲۳۰۷۲ تن بار از مبدأ استان به سایر نقاط کشور جابهجا کردند که این میزان در ۹ماهه اول امسال به ۳۳۶۰۷۸۵ تن افزایش یافته است که این افزایش ۱۴٫۹۷درصدی نشان از همت والای رانندگان عزیز و شرکتهای حملونقل کالا دارد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جادهای چهارمحال و بختیاری بیان کرد: یش از ۲۶۱ هزار بارنامه در ۹ ماهه اول امسال از جانب شرکتهای حمل و نقل کالا در استان صادر شده که نسبت به مدت مشابه در سال گذشته ۹٫۳۸ درصد افزایش داشته است همچنین در ۹ ماهه اول سال گذشته تعداد بارنامه صادره در استان ۲۳۹۱۰۰ بارنامه بوده است.

خبر جدید  ۹۹.۷‌درصد از مساحت چهارمحال و بختیاری گرفتار خشکسالی است

جمشیدی خاطرنشان کرد: تعداد ۵۵ شرکت و نزدیک به ۱۵ هزار راننده در حوزه حمل و نقل کالا در استان چهارمحال و بختیاری مشغول به خدمترسانی به مردم شریف استان است.

انتهای پیام/ح


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)