بانک پاسارگاد
14:22:11 - دوشنبه 24 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تونل گلاب در اصفهان منجر به خشکی شهر‌های مجاور می‌شود
بسیج دانشجویی دانشگاه شهرکرد در نامه‌ای اعلام کرد: تونل گلاب ۱ و ۲ در کنار زاینده رود از لحاظ کارشناسی منجر به خشکی شهر‌های مجاور از جمله سامان و بن می‌شود.
تونل گلاب در اصفهان منجر به خشکی شهر‌های مجاور می‌شود

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، بسیج دانشجویی دانشگاه شهرکرد خطاب به مسئولین استانی در مورد تونل گلاب ۱ و ۲ نامهای ارسال کرد.

متن نامه به شرح زیر است:

همانگونه که مستحضرید چند سالیست اکثر مناطق ایران گرفتار خشکسالی شده و شاید در آینده اکثر تنشها به خاطر مسئله آب باشد.

اخیرا اعتراض و استعفای نمایندگان استان اصفهان تبدیل به دردی در دل مردم استان چهارمحال و بختیاری شده است. نه حتی مردم که درد دل هر ایرانی شده است.

چرا نمایندگان یک استان وقتی توانایی گرفتن حق خود از طریق قانونی که خود تصویب میکنند را ندارند شروع به ایجاد بلوا میکنند؟ چرا نماینده، ولی فقیه در استان اصفهان خواسته یا ناخواسته از آنها حمایت کرده و به جای دعوت به آرامش انها را در این راه مصرتر میکنند؟ مگر نه اینکه ۹۰ درصد اب زاینده رود به استان اصفهان منتهی میشود؛ پس آب را درست مدیریت کنند و حق گرا باشند!

خبر جدید  کمک‌های دانشگاهیان دانشگاه شهرکرد برای هموطنان سیل‌زده ارسال شد

دولت هم که از اقتدار ظاهری این نمایندگان واهمه دارد و در این مدت نشان داده که حفظ جایگاه مهتر از حق جویی و عدالت است، دستور پیگیری داده که تونل گلاب ۱ و ۲ که از لحاظ کارشناسی منجر به خشکی شهرهای مجاور از جمله سامان و بن میشود اجرا شود.

امروز چهارمحال و بختیاری فردا کهگیلویه و بویر احمد و پس فردا خوزستان و درنهایت نابودی استانهای همجوار.

خبر جدید  زمان ثبت‌نام پذیرفته شدگان دوره دکتری تخصصی دانشگاه شهرکرد اعلام شد

از نمایندگان مردم مومن اصفهان میپرسم چه رسم همسایگی است؟ کجای قوانین اجتماعی گفته نابودی دیگران و منافع ملی به قیمت منافع شخصی و استانی؟ کجای دین گفته حق پایمال گردد؟

نمایندگان محترم! اصفهان همواره جایگاهی تاریخی در تشیع داشته پس به پیروی از یگانه مرد عدالت امام علی (ع) و با راه حلهای مسالمت امیز و همفکری با نمایندگان استانهای مجاور راه برون رفت از مشکلات ملی نه استانی در زمینه آب را پیدا کنید.

بسیج دانشجویی دانشگاه شهرکرد ضمن عرض تشکر؛ حمایت خود را از امام جمعه شهرکرد و نماینده، ولی فقیه در استان جناب حجت الاسلام نکونام، رئیس صیانت از آب استان حجت الاسلام جعفری و نماینده شهرستان شهرکرد، بن و سامان، اردشیر نوریان و دیگر نمایندگان استان فارغ از تمامی اختلاف نظرها به دلیل مواضع صریح و قاطع خود در این زمینه، اعلام میکند و از عزیزان دعوت میشود به اتفاق دیگر مقامات عالی استان از جمله استاندار همفکری کرده و حامی مردم همیشه مظلوم چهارمحال و بختیاری باشید.

خبر جدید  اپلیکیشن جدید دانشگاه آزاد شهرکرد راه‌اندازی شد

دانشجویان دانشگاه شهرکرد در مسئله حق و حقوق این مردم ثابت قدم بوده و هر اقدامی در جهت تضییع حقوق مردم این استان را غیر قابل بخشش میدانند.
منبع :: http://snn.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)