بانک پاسارگاد
12:36:59 - دوشنبه 26 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
توزیع ۳۵۵ تن برنج در استان
مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی چهارمحال و بختیاری گفت: به‌منظور تنظیم بازار در آستانه سال جدید، ۳۵۵ تن برنج در استان در حال توزیع است. به گزارش خبرگزاری بسیج استان چهارمحال و بختیاری؛ کیقباد قنبری، از صدور مجوز توزیع ۳۵۵ تن برنج در چهارمحال و بختیاری خبر داد و اظهار کرد: به‌منظور تنظیم بازار […]
توزیع ۳۵۵ تن برنج در استان

مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی چهارمحال و بختیاری گفت: به‌منظور تنظیم بازار در آستانه سال جدید، ۳۵۵ تن برنج در استان در حال توزیع است.

به گزارش خبرگزاری بسیج استان چهارمحال و بختیاری؛ کیقباد قنبری، از صدور مجوز توزیع ۳۵۵ تن برنج در چهارمحال و بختیاری خبر داد و اظهار کرد: به‌منظور تنظیم بازار در آستانه سال جدید ۱۴۸ تن برنج هندی ۱۱۲۱، ۵۹ تن برنج تایلندی و هومالی و ۱۴۸ تن برنج هندی سیلا PR11 در استان در حال توزیع است.

وی افزود: برنج هندی ۱۱۲۱ کیلویی پنج هزار و ۲۰۰ تومان، برنج تایلندی و هومانی کیلویی سه هزار و ۶۰۰ تومان و برنج هندی سیلا PR11 کیلویی دو هزار و ۳۰۰ تومان به توزیع‌کنندگان تحویل داده می‌شود.

مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی چهارمحال وبختیاری اضافه کرد: در بحث توزیع شکر، روغن و گندم آردی نیز در صورت نیاز آمادگی توزیع مواد اساسی در بازار را داریم